Ігри з персонажами

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Персонажі з ігор

Центральну роль в будь-якому мультику грає якийсь персонаж, це може бути як людина, тварина, так і зовсім не жива істота, наприклад, робот. Коли персонаж мультфільму чи художнього фільму стає дуже популярним, то його образ можуть використовувати для створення онлайн ігор або як героя зовсім іншого твору або навіть просто, як приклад для наслідування. Будь-який персонаж повинен володіти своєю особливою і неповторною харизмою, яка і повинна запам`ятовуватися для глядача. Також він може володіти коронним набором фраз, які притаманні тільки йому, мати свій унікальний імідж і просто виробляти приємне враження. Переважна більшість тих персонажів, які створюються, мають позитивні якості і найчастіше виступають позитивними героями, рідко коли роблять негативними героями центральних персонажів якогось твору.

Зараз ми знаємо велику кількість яскравих персонажів, які користуються величезною популярністю, як у дітей, так і у дорослих людей. Якщо говорити про фантастичні фільми, то сюди можна віднести такі, як Спайдермен, Супермен, Бетмен, Залізну Людину, черепашки-ніндзя, Термінатор, Робокоп і ще багато інших. Якщо мова йде про якихось тварин, то тут ми не зможемо не згадати таких, як Хатіко, Кіт у Чоботях, Гарфілд, Скубі-Ду, Шрек (хоча його важко назвати твариною, яка відноситься до якогось виду) і ще багато-багато інших. Але найбільша кількість яскравих персонажів, які відомі всім були створені саме в мультиках, чого тільки варто пригадати декілька з них, таких, як Том і Джеррі, Губка Боб, Барбі, феї Вінкс, ляльки Братц, Рапунцель, русалочка Аріель і ще сотні, а може й тисячі інших. Є такі персонажі, які отримали свою популярність не завдяки мультфільмам або художнім фільмам, а завдяки іграм, а вже після цього з ними почалися зніматися мультики. До таких героїв можна віднести - Маріо, Angry birds і ще деякі інші.

По більшості тих персонажів, які придумані в мультиках чи фільмах, трохи пізніше робляться онлайн ігри, які представлені на цьому сайті. Зазвичай в іграх, герої володіють тими ж можливостями, які у них були і на екранах, а часом творці ігор додають їм ще якісь додаткові можливості, які роблять їх сильнішими. Якщо Ви дивилися з ними фільми, то Вам завжди буде цікаво і пограти з такими героями. До речі, в онлайн ігри, вставляють безліч знаменитостей, які грали роль відомих персонажів, що робить таку знаменитість ще більш популярною. Сюжети даних ігор можуть бути різними, одні з них побудовані виключно за сюжетом того фільму, звідки вийшов герой, а інші побудовані зовсім інакше, по своєму унікальному сюжету. Досить часто популярних персонажів використовують просто на картинку для якогось пазла або іншої логічної гри. Але від того, що там присутній такий персонаж, гра стає ще більш цікавою.