Ігри пенальті

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри футбол пенальті

Навіть не потрібно проводити опитування, скільки людей любить футбол. Їх мільйони. Тому ця гра найпопулярніша серед всіх активних ігор. Гра ця примудрилася об`єднати мільйони людей. У цю гру грають у кожному дворі будь-якого міста світу. І звичайно, розробники комп`ютерних ігор не змогли обійти своєю увагою цю популярну гру. Тому любителі і фанати футболу можуть з великим задоволенням грати в неї вдома, за комп`ютером.

Можна грати за свою улюблену команду, разом зі своїм улюбленим гравцем. І може так вийти, що саме ви допоможете їй забити найкращий гол і перемогти. Сидіти в якості вболівальника і спостерігати за матчем - це, звичайно, здорово. Але як часто хотілося відчути і спробувати себе на місці гравців. Саме тому так люблять ігри футбол і пенальті, тому що це не перегляд матчу, це щось набагато більше. Можна відчути себе посеред стадіону, в центрі уваги, у складі кращої команди.

Для любителів більш простих ситуацій можна вибрати ігри Пенальті. Тут ви зможете бити пенальті, і потрібно це робити, як можна точніше. Дуже багато любителів футболу люблять в цій грі саме такі удари, і бити пенальті, ніж приймати участь у самій грі.

Але такі, прості на перший погляд, ігри теж вимагають і вправності, і уваги. Тут недостатньо тільки сильних ніг. Потрібно правильно і точно змогти розрахувати удар, потрібно обчислити, як і куди полетить м`яч.

Щоб гра почалася, досить клацнути мишкою по м`ячу і все. Потім, також за допомогою миші задається висота польоту м`яча, напрям і дуга польоту. Одночасно враховується напрямок вітру, знаходження самого гравця і інші не менш важливі дрібниці.

Симулятор ігор у футбол в комп`ютерному варіанті дуже багато. І для того, щоб м`яч правильно летів у ціль, потрібно освоїти управління цим м`ячем. Нехай навіть перший час у вас буде не дуже добре виходити. Для всього потрібен час. Трохи практики і ви станете кращим гравцем в цю гру, зможете найбільш точно бити пенальті і забивати голи у ворота супротивника.

Тому у вас є чудова можливість грати пенальті онлайн. Для цього потрібно просто зайти на наш сайт і вибрати один з безлічі варіантів. Швидше за все, цю гру обиратимуть представники сильної половини людства. Адже це вони затяті вболівальники та любителі цієї гри. Хоча і серед жіночої статі є шанувальниці футболу.