Ігри пасьянс

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри пасьянс безкоштовно грати онлайн

При опитуванні офісних працівників, які працюють за комп`ютером, з`ясувалося, що тридцять відсотків з них грають в карткові ігри, щоб розслабитися. Вони запевняють, що пасьянси та інші карткові ігри позитивно на них впливають. Після таких перерв краще думається і підвищується працездатність.

На порталі нашого сайту ми зібрали всі найкращі і цікаві пасьянси, які тільки існують в онлайн іграх. Ви зможете вибрати ігри які вже стали класикою - Солітер і Павук, Косинку та багато інших. А можна зіграти в інші ігри, з якими ви ще не стикалися, і навчитися розкладати їх. Тим більше що в такому розмаїтті пасьянсів, які ми вам пропонуємо, важко не вибрати найцікавішу для вас гру.

Налаштувань в цих іграх безліч. Ви зможете змінити колір поля, поміняти у карт сорочки, вибрати більш складні, або навпаки, варіанти ігор. Якщо гра в чомусь для вас незрозуміла, можна просто звернутися до довідки, де описані всі правила і умови даної гри. Там же, у довідці, можна знайти і цінні підказки, які допоможуть швидко зібрати необхідний пасьянс за максимально короткий час.

Не дарма карткові ігри та пасьянси вже закладені в стандартний набір багатьох програм. Ці ігри дуже захоплюють, і час за ними пролітає дуже швидко. Відмінний спосіб провести вільну хвилинку на роботі чи вдома, корисно для розвитку і роботи свого мозку.

Цікавий переклад слова `Пасьянс` з французької мови. Він означає «терпіння». Дійсно, щоб правильно і швидко розкласти будь-який з видів пасьянсу, гравцеві потрібно терпіння і уважність. Пасьянси розкладали, і будуть розкладати, тому що вони відволікають, розслаблюють, і дають можливість відпочити від рутинних проблем і турбот. У наш час особливо стали цікавими і популярними багато видів пасьянсів, яких сьогодні дуже багато. Багато з цих ігор на час, тобто потрібно думати швидко інакше програєте.

І якщо ви шанувальник таких ігор, вам потрібно обов`язково потрапити на наш портал. Ми зібрали для вас безліч видів карткових ігор і пасьянсів. Ви перевірите такі свої якості, як терпіння, уважність, спостережливість.

У ці ігри дуже просто грати. Досить пересувати потрібні карти мишкою. А всі правила і вимоги до гри ви зможете дізнатися в довідці, яка є в кожній грі. Можливість корисно провести вільний час, відволіктися від роботи і турбот і, найголовніше, отримати неповторне задоволення від цих простих, легких і цікавих ігор.