Схожі ігри на angry birds

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Схожі ігри на Енгрі бірдс

Пародія на популярну ігру про злих птахів angry birds. У іграх пародіях суть гри така сама як і в оригінальній ігрі angry birds, тільки замість птахів знаряддям служать інші забавні персонажі, якими так само треба стріляти з рогатки і розбивати різні споруди.

Angry birds або як ми звикли ще їх називати - злі птахи - гра, яка може похвалитися самим коротким часом набирания настільки величезної популярності. Вона існує в різних версіях, як на мобільних телефонах, планшетах, так і персональних комп`ютерах. Багато покупців планшетів або мобільних телефонів керуються тим принципом, чи буде на тому пристрої працювати ця гра і не просто працювати, а якісно без гальм відбуватиметься вся гра, її динамічні моменти. Можна побачити людей, які їдуть у транспорті і грають в злих пташок. Роблять перерву в офісі, щоб покидати пташок по свиням, сидять вдома і намагаються пройти цю гру. Вона буквально підкорила світ своєю новизною, цікавим сюжетом, яскравою анімацією і великим набором якісних рівнів.

Творці флеш ігор вирішили запозичити сюжет цієї гри і створити ще кілька ігор подібного жанру, де гравцеві з рогатки необхідно запускати якихось інших тварин або навіть якісь інші предмети. І знаєте, що ці ігри теж чекав успіх. Користувача підкупили не самі птахи або свині, а той принцип гри, де потрібно запускати за допомогою рогатки когось дуже точно, щоб подивитися на прийдешні руйнування. У кожній окремій грі використовувалися оригінальні графічні рішення, додавалися якісь нові можливості, збільшувалася кількість рівнів і можливості геймплея значно розширювалися. Головними героями в таких іграх виступають вже вівці, корови, свині та інші тварини, також можуть навіть якісь фантастичні істоти, наприклад інопланетяни або ще щось в цьому роді.

Неодмінно, що інтерес до таких ігор буде, адже користувачеві завжди хочеться чогось нового, що може зацікавити. Якщо Вам вже приїлися птиці і хочеться чогось нового на подобі Angry birds, але Ви не знаєте де це знайти і як воно має виглядати, якщо Ви вже пройшли всі ігри зі злими птахами, то Вам пора заглянути уважніше в цей жанр і тут можна буде знайти величезну кількість нових онлайн ігор в яких використовуються ще більш цікаві ігрові персонажі зі своїми унікальними можливостями, загалом пробуємо і знаходимо щось цікаве для себе.