Ігри паркур онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Паркур ігри грати

Для багатьох людей, які не знають про таке слово і ніколи самі цим не займалися, паркур - це просто стрибаючі і бігаючі підлітки, яким немає чого робити і вони ще не виросли. Але це слово зберігає під собою набагато більше, ніж це здається з першого погляду. Паркур - це мистецтво красивого і головне ефективного пересування з однієї точки в іншу з мінімальними витратами сил і енергії. При цьому потрібно проходити різні перешкоди, які набагато вкорочують Ваш шлях між цими точками. Головний прикметник тут «ефективне», тому що багато людей, особливо ті ж підлітки, вважають, що паркур це просто стрибати на місці роблячи при цьому різні видовищні акробатичні трюки, але це далеко не так. Стрибки, які робляться в паркурі повинні бути в першу чергу ефективні та доцільні в тому місці, де вони були виконані. Паркур - повністю заняття умов міських джунглів, саме в місті існує безліч штучних перешкоду, які можна долати швидко і акуратно.

Красиво виконані трюки на вулиці в умовах міста - це вже акростріт, і при цьому трюки можуть бути виконані всього на одному місці, бігти нікуди не варто. Коли ці трюки виконуються при переміщенні і створюють цьому переміщенню ще більшої видовищності, то це вже називається фріран, від англійського вільний біг.

Паркур це не спорт і не спортивна дисципліна, це важко назвати і хобі, це скоріше стиль життя тих людей, які цим займаються. До речі, люди, які займаються паркуром називають себе трейсерами. Паркур для когось просто заняття для розвитку свого тіла, комусь паркур допомагає розвивати не тільки тіло, але й свої думки та світогляд. Паркур включає в себе дуже багато складових, якими можуть займатися і окремо від паркуру. В першу чергу - це звичайна ЗФП, тобто загальна фізична підготовка. Це і звичайні заняття на вулиці, на турніках, це просто біг, це можуть бути заняття в тренажерному залі, але тільки заради загального розвитку, а не для набирания великої м`язової маси. Також, складовою є білдерінг - ця лазіння по різних міським конструкціям без страховки, для цього потрібно мати певний досвід і бути трохи відчайдушним, щоб почати цим займатися, заняття досить небезпечне і вимагає граничної акуратності і уважності. До паркуру навіть можна віднести просто будь-які бойові мистецтва в яких вчать красиво і ефективно битися і вміти захистити себе в екстремальних ситуаціях. Також до складовими паркура можна віднести будь-який легкоатлетичний вид спорту, який розвиває динамічні характеристики людини. Ще для паркура є дуже корисним і плавання, адже не завжди під Вами буде тверда земля або асфальт по яким так легко бігти, є ж і водні перешкоди, які долати потрібно тільки вплав.

Паркур з`явився у Франції і в оригінальному своєму вигляді називається - le parkour, що перекладається як смуга перешкод. Ідейним творцем і першою людиною, яка займалася паркуром вважають Девіда Белля, який разом зі своїми друзями в маленькому місті Лісс у Франції дуже багато тренувався ефективно долати перешкоди, вважаючи, що ці навички можуть знадобитися для екстрених ситуацій, коли потрібно буде врятувати життя людині. На це його надихнув його батько Раймонд Белль, який служив в пожежних військах і був видатним спортсменом на той час. Девід Белль знявся в багатьох фільмах, в яких використовував свої навички паркуру. Найвідомішим фільмом є «13-й район», де Девід Белль разом з не менш відомим Сирілом Раффаеллі борються проти продажного уряду, який спровокував серію протестів в покинутій частині Парижа. Також Девід Белль знявся в дуже великій кількості реклам, де він використав паркур для додавання ефектності цим рекламам.

В даний час паркуром займається дуже велика кількість людей, як окремо, так і цілих паркур команд, які виступають на різних фестивалях присвячених здоровому способу життя і знімаються в телевізійних проектах, а також рекламах. Зараз паркур в світі все більше і більше витісняє фріран, тому що він є більш виразним і ефектним, але паркур залишиться завжди в тому натуральному вигляді в якому його було створено.

Почати займатися паркуром потрібно з досвідченою людиною, яка ним вже давно займається і зможе багато показати і розповісти. Займатися з посібників, які представлені в інтернеті вельми небезпечно і це тільки може завдати шкоди Вашому здоров`ю. Для того, щоб почати займатися паркуром спочатку потрібно попрацювати над своєю фізичною формою, почати займати різними видами спорту, почати правильно харчуватися і вживати їжу, яка буде зміцнювати кістки і зв`язки. Вибрати місця, які будуть найбільш безпечні для цього заняття і при необхідності прибрати в тих місцях всі потенційно небезпечні предмети, які можуть там лежати. Для початку вчіться найпростішим способам подолання тої чи іншої перешкоди і самим основним базовим елементам, як просто стрибок з правильним приземленням. І головне, щоб з Вами була людина, яка змогла підказати і показати, як правильно потрібно робити, адже переучуватися набагато важче, ніж вчити все перший раз. І не варто забувати про те, що це дуже потенційно небезпечне заняття, особливо, якщо немає ніякого досвіду в цій справі.

Ігри з паркуром зможуть Вас трохи наблизити до цього заняття і в цих іграх Ви зможете навчитися елементарним базовим елементам і хоч трохи усвідомити це цікаве заняття. Якщо Ви хочете більше ознайомитися з паркуром, то вперед грати в ігри, які представлені в даному жанрі.