Безкоштовні ігри pacman

Всі відмінно знають цю стару, але дуже популярну до наших днів гру на якій виросло не одне покоління і напевно ще виросте дуже багато поколінь. У цю гру в різний час грали практично всі. На основі неї було створено дуже багато інших ігор схожого жанру. Гра вийшла ще в 70-х роках в Японії і до цих пір збереглася на багатьох цифрових пристроях, навіть на телевізорах є дана гра. На основі цієї гри було був знятий навіть цілий американський серіал. Pacman практично зробив революцію у сфері ігор, адже в ньому не було стрілянини і того насильства, яке пропонувалося у всіх іграх в той час. Він відмінно продемонстрував себе в США, де в найкоротший час почав користуватися величезною популярністю і далеко витіснив всіх конкурентів з категорії відеоігор. Ця аркада відмінно підходить як для дівчаток, так і для хлопчиків і в неї можуть грати діти різного віку. Існує багато продовжень і інтерпретацій цієї ігри.

Pacman представляє з себе, так званого колобка. Адже він є жовтою головою, яка бігає по рівнях в лабіринтах і збирає всі різноколірні крапки на своїй дорозі. Окрім цього він може збирати різні фрукти, енерджайзери і інші корисні речі. Головне, що необхідно робити, точніше необхідно не робити, так це попадатися на привиди, які безглуздо, хаотично повзають по рівням. Коли Pacman з`їдає енерджайзер, а це така велика крапка, то всі привиди на рівні стають на деякий час уразливими і в цей час колобок їх може просто з`їсти. Після того, як він з`їдає привида, привид зникає на деякий час, але потім знову з`являється. Так само при поїданні фруктів або інших речей, які можуть бути на рівні гравець просто отримує якусь кількість очок. Цікавою особливістю є те, що якщо Pacman увійде в яку-небудь дірку на арені, то він просто з`явиться з іншого боку, тобто рівні замкнуті в одному цілому просторі. У класичному Pacman на рівні присутні чотири привиди, а саме червоний, синій, рожевий і помаранчевий, які окрім кольору відрізняються ще і характером свого руху. Pacman`а неможливо пройти, тому що навіть якщо у Вас вийде пройти всі рівні, то Ви автоматично опинитеся на першому рівні, лише привиди будуть такими ж злими і бистрими як на останньому.

Під цим тегом зібрані всі версії цієї онлайн ігри. І у Вас є можливість насолодитися різними версіями цієї гри і вибрати для себе найоптимальнішу, яке влаштовуватиме Вас по всім параметрам. У цю захоплюючу гру можна грати цілодобово і навіть позмагатися зі своїми друзями в тому, хто з Вас набере більшу кількість очок!