Онлайн ігри про озеро

Озеро - це ділянка суші, яка знаходиться під водою. Озера завжди тільки природні утворення, якщо людина затоплює якусь ділянку суші, то це вже ставок, а не озеро. Озера можуть бути проточними або ж майже зі стоячою водою. Природно, що ті озера, які проточні вони набагато чистіші, та й риби там найчастіше більше. Озера можуть бути дуже великими за своїми розмірами. Так найбільше озеро - це Каспійське море, але тут же виникає питання, так воно озеро або море? Майже з упевненістю можна сказати, що це озеро, тому, що морем воно могло б бути якби мало вихід до океану. Всі відомі моря мають вихід до океану, крім Каспійського і Аральського, яких відносять до виду озер, хоча вони мають солону воду, а озера тільки прісноводні. Найбільшим і найглибшим прісноводним озером на Землі вважають озеро Байкал. До речі, Байкал одне з найкрасивіших місць на Землі, до того ж ще. Озера існують по всьому світу, сама велика їх кількість в північній частині Сполучених Штатів Америки. Найвищим озером в світі вважається озеро зі смішною назвою Тітікака, яке знаходиться в Південній Америці на висоті понад 3800 м, до речі воно ще й має найбільший запас прісної води у світі.

Всі людські поселення створюються біля води і якщо в якомусь місці немає річки, то ці поселення створюються біля озер. Озера можуть спокійно забезпечувати людей прісною водою. А скільки існує баз відпочинку і санаторіїв саме біля озер і це дуже правильно. Адже біля озера людина може по справжньому відпочити милуючись його красою, біля озеро можна отримати заряд енергії, якої вистачить на цілий рік. Є багато озер, які багаті на різні мінерали і мають зцілюють джерела. Не варто забувати і про солоні озера в яких можна лікуватися від безлічі захворювань, особливо простудних.

Існує достатня кількість ігор в яких дії відбуваються на якомусь озері або поблизу озера. Це пригодницькі ігри з цікавим сюжетом в які завжди по справжньому приємно грати. У багатьох іграх, які представлені в даному жанрі Вам потрібно буде проробляти різні маніпуляції з озерами. Створювати свої озера і запускати в них рибу, ходити на риболовлю на ці озера і ще багато чого іншого. Якщо Вас приваблює гладь озерної води, та чистота і прозорість води, яка є на озерах, то ці ігри просто створені саме для Вас. І пам`ятайте, що гуляючи біля озера, подбайте про те, щоб там завжди залишалася чистота і порядок!