Ігри острова онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Острови ігри онлайн також відносяться до категорій

3D ігри Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Автомобілі Амур Армія Астероїди Атака Бейсбол Битви Бродилки для хлопчиків Будівництво Війни Вода Втеча Гармати Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на джипах Гонки на машинах Готувати їжу Дівчата Діти Денді ігри Джунглі Дороги Дріфт Експедиції Загадки Запускалки Зброя Зима Знайди відмінності Знайти вихід Кільцеві гонки Квести Комікси Ліло і Стіч Літаки Лодки М`ячик Місто Мавпи Магія Мода Морські ігри Музика Ніндзя На спритність Напої Оборона Одяг Одягалки для дівчаток Океан Острів Пірати Перевдягалки Пляж Подорожі Пошук предметів Протистояння Птахи Ретро ігри Рецепти Рибалка Рибки Рогатка Розвиток Російська рибалка Скарби Сонік Старі ігри Стиль Стрілялки для хлопчиків Страшилки Стрибки Тактика Тир Уважність Цукрерки Черепахи Швидкість Шукалки Шукати предмети Шутери Ящики

Грати в безкоштовні гри на острові

Частина земної поверхні, яка з усіх боків оточена водою називається островом. Острів може знаходиться в найрізноманітніших водних басейнах, таких як озера, ставки, річки, моря, океани і т.д. Острови бувають різних розмірів, можуть бути всього пару метрів в діаметрі, а можуть тягнутися на тисячі кілометрів, якщо говорити про такий острові, як Гренландія. До речі, такий великий острів як Австралія - ​​утворює вже цілий материк. Дуже часто, що держава якоїсь країни займає цілий острів, а іноді навіть на одному острові може знаходиться пара різних держав. В океанах існує сотні островів, які зовсім не населені, але всі вони належать якійсь державі, а дуже часто буває таке, що цілий острів належить всього лише одній людині - якомусь багатому олігарху. Острови відмінні рекреаційні зони, на них будують готелі та розважальні комплекси, острови обладнують під курорти і вони тим самим приносять просто колосальний прибуток.

Найбільшими островами на землі є: Гренландія - знаходиться в північній частині Атлантичного океану і омивається Північно-Льодовитим океаном; Нова Гвінея - знаходиться в Тихому океані, в північній частині від материка Австралія; Калімантаро - розділений між трьох держав і є найбільшим морським острів, з усіх боків оточений різними морями; Мадагаскар - знаходиться в індійському океані, на схід Африки, саме з Мадагаскару збігали тварини в однойменному мультику. Список островів ще можна дуже довго продовжувати, тому що на Землі налічується більше 50 островів, які мають площу понад 30 тис. квадратних кілометрів.

В онлайн іграх, які зібрані в цій мітці Ви зустрінетеся зі всіма іграми, де якимсь образом будете пов`язані з якимось островом. Вам потрібно буде подорожувати по тому острову або ж добиратися до якогось острову. Можливо потрібно буде проводити секретні операції на островах. Тут представлено дуже багато стратегічних ігор в яких у Вас буде свій особистий острів і там потрібно буде налагодити виробництво якогось ресурсу або домогтися того, щоб ця маленька ділянка землі приносила не маленький прибуток. Ігри вельми цікаві, адже в них відкривається краса різних морських островів і грати стає дуже легко і весело. Якщо Ви почали нудьгувати за якимось островом, то починаємо грати в ігри, представлені в цьому жанрі.