Ігри для дівчаток осінь

Осінь... Скільки різноманітних думок і асоціацій у нас викликає це слово.Перед очима пролітають тисячі картинок. Ми згадуємо всі осені, що були у нашому житті - золоті і сірі, радісні й похмурі, світлі і дощові. Початок осені завжди прекрасний. Повітря стає таким чистим і прозорим, а небо блакитним-блакитним. Пахне стиглими плодами, духмяними квітами, грибами. А палітра кольорів осіннього листя така багата - від блідого жовтого до багряного та коричневого. Осінь - пора домашнього затишку і творчості, пора, коли ми з приємною ностальгією згадуємо весь рік.

Календарна осінь складається з трьох місяців: вересеня, жовтня і листопаду(у північній півкулі), а у південній - березня, квітня і травня. Цікавим є той факт, що астрономічна осінь наступає пізніше за календарну(приблизно на 20 днів). Якщо говорити про клімат осені, то тут чітких градацій чи рамок немає, оскільки у природи свої закони. То швидше, то дуже пізно може опасти листя, відлетять птахи у вирій, заховаються у нірки звірі. Але паралельно світу природи існує соціальний світ зі своїми правилами і вимогами. А нам, людям, залишається зробити непросту роботу - гармонійно поєднати свою діяльність з діяльністю природи. Раніше дуже багато свят приурочувалось до закінчення збирання урожаю та завершення усіх польових робіт. Аж тепер люди могли відпочити та повеселитись, відсвяткувати весілля чи влаштувати вечорниці. У кельтів було своє свято – Хелловін(Гелловін). Кельти вірили, що саме в цей час дуже активними ставали відьми, злі феї і мерці, тому вони переодягали дітей, щоб ті їх не вкрали. Коли було прийнято християнство, Хелловін почали святкувати як «надвечір`я Дня всіх святих». Символами свята є гарбузи , з яких роблять світильники. Діти, переодягаючись у костюми, лякають дорослих, а ті повинні відкупитись подарунками(солодощами). Це свято набуло шаленої популярності не тільки на землі кельтів. Святкують у Великобританії, США і в багатьох країнах Європи.

Восени ми розпочинаємо багато справ, оскільки літо, для більшості людей, є порою відпочинку і розваг, втечі від шуму і надзвичайно швидкого ритму життя мегаполісів. Хтось повертається до свого звичного робочого місця, офісу, кабінету, хтось вперше йде до школи, інші – продовжують вчитись і навчати інших. Але приємним моментом є те, що ми приступаємо до роботи з новими силами і натхненням, новими ідеями та планами на життя. Творчість – найкращі ліки від нудьги. А якщо не знаєте чим зайняти свій час – запишіться на курси чи майстер-класи. Або ж пограйте в ігри про осінь, які зможуть розкрити ваші здібності.

Прийшла пора ніжного кашеміру, цупкої бавовни, рельєфного вельвету, м`якої вовни. Але якщо прийшов холод, це ще не означає, що треба себе запхати у все сіре та чорне, безформні светри і ніяких підборів. Палітра осіннього гардеробу повинна бути теж цікавою. Можна обрати просто трішки приглушені відтінки яскравих кольорів ,що Вам до вподоби. В онлайн-іграх цього розділу ви можете підбирати наряди моделям згідно з останніми тенденціями світової моди, або ж Ви будете стилістом відомих музичних виконавців чи зірки кіноіндустрії. В деяких іграх навпаки,- зірка дає поради щодо підбору елементів одягу. Варто врахувати зовнішній вигляд моделей. Напевно кожна дівчина менш-більш знає, що личитиме брюнеткам, а що не йтиме дівчатам зі світлим волоссям, в чому ще більш ефектніше виглядатиме руденька дівчина, і як краще представити шатенку. Грайтеся з кольорами та проявіть свою фантазію.