Ігри онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри онлайн також відносяться до категорій

3D ігри Angry Birds Gravity Defied Іграшки Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Ігрові автомати Інтелектуальні ігри Автомобілі Азартні ігри Бігалки Баскетбол Битви Блоки Бої Бомби Бросалки Бульбашки Війни Вежі Взривалки Вогонь Вода Гармати Геометрія Гольф Гонки з перешкодами Гравіті Денді ігри Екшн Запам`яталки Запускалки Захист Збиралки Зброя Змагання Знайди пару Зомбі Йетіспорт Картинки Квести Кидалки Кольорові ігри Кольорові блоки Комахи Конструкції Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Курчата Літаки Лабіринти Лабіринти для дітей Лодки Лучник М`ячик Маджонг Масяня Монстри Морські ігри Музика На спритність Настільні ігри Новий Рік Новорічні ігри Оборона Овочі Онлайн ігри Офісні ігри Підривалки Пародія Angry Birds Подарунки Подорожі Покемони Пригалки Природа Прості ігри Птахи Реакція Робота Рогатка Розвиток Розвиток пам`яті Руйнування Рятувалки Сапер Середньовіччя Смайлики Солдати Страшилки Стрибки Тактика Танки Танчики Три в ряд Турнір Уважність Фізика Хімія Хокей Чемпіонат Шарики Шукалки Шутери Яйця

Ігри онлайн безкоштовно грати

Важко уявити сучасне життя людини без інтернету. Онлайн користувачами є, можна сміливо сказати, половина всього населення нашої планети. В онлайн режимі можна знайти найрізноманітніші розваги.

Найпопулярнішими вважаються соціальні мережі, де можна познайомитися з різними людьми і спілкуватися. Але другими за популярністю, звичайно ж є різні онлайн ігри. Дуже зручні вони тим, що завантажувати і встановлювати на комп`ютер їх не потрібно. Більшість з нас працюють за комп`ютером. І такі ігри займуть короткостроковий відпочинок, який допоможе відволіктися і відпочити.

З`явилися онлайн ігри недавно. І найперші ігри були трохи примітивні, мали простенький сюжет. Різні геометричні фігури, з якими пророблялися якісь маніпуляції. Але вони також вимагали логіки і уваги. Проте з часом онлайн ігри удосконалювалися, ставали все цікавіше і різноманітніше. Сьогодні величезний розділ онлайн ігор має найрізноманітніші ігри самих різних напрямів і жанрів.

Ми підібрали відмінну колекцію різних онлайн ігор, серед яких вам легко буде вибрати захоплюючі для вас та цікаві ігри. Вони затягують, допомагаючи провести дозвілля або скоротати час. Підібрати ігри можна як для дітей, так і для дорослих любителів подібних ігор. Поділяються ігри для дітей окремо на ігри для дівчаток і ігри для хлопчиків.

Такі ігри нехитрі, грати в них легко і весело. Можливість безкоштовно пограти і спробувати свою удачу привертає все більше і більше людей.

У цьому розділі є ігри логічні. Для них від вас будуть потрібні певні розумові зусилля, щоб вирішити задані завдання. Ігри прикольні піднімуть вам настрій, і ви зможете відволіктися і забути про робочі моменти і побутові проблеми. А якщо ви людина активна то вам сподобаються всілякі бродилки і пригоди. Ви потрапите в цікаві місця, де раніше ніколи не бували, дивовижні пригоди піднімуть ваш життєвий тонус. Дуже цікавий варіант ігри на двох. У мережі таких ігор мало. Є можливість позмагатися з друзями або зі своїми дітьми, хто крутіший.

Любителі ігрових автоматів можуть випробувати свою удачу на емуляторах ігрових автоматів. Інші ігри дозволять вам максимально наблизитися до реального світу і отримати реальні відчуття.

Заходьте на наш ігровий портал і вибирайте ігри до душі, благо їх у нас дуже багато. Такі ігри допомагають дізнатися про нове, познайомитися з новими світами, зустрітися з різними персонажами, взяти участь у випробуваннях. Вони дозволять вам добре і весело провести свій вільний час.