Олімпійські ігри онлайн грати безкоштовно

Проведення даних спортивних змагань в багатьох спортивних дисциплінах зародилося ще в Стародавній Греції, але з часом традиція була загублена і знову поновилася більше ніж через 2000 років. Перші сучасні Олімпійські ігри були проведені в 1896 році в Афінах на їх історичній батьківщині, але переможцями виявилися Сполучені Штати Америки. До речі, США за всю сучасну історію проведення даних ігор перемагали найбільшу кількість разів, другими за кількістю командних перемог вважається колишній Радянський Союз, в нинішніх умовах конкуруючими командами за призові місця є Штати, Росія, Китай, Німеччина. Місцем ж проведення ігор було багато країн, практично з кожного материка. Деякі країни, такі як Греція, Великобританія, Франція, Японія та інші вже двічі приймали у себе Олімпіаду. Крім звичайних літніх ігор існує ще й зимова Олімпіада, на яких проводяться змагання серед зимових видів спорту і проходить вона в холодних умовах у гірській місцевості. Найближчі майбутні Олімпіади будуть проведені в Бразилії і зимові в Россі в місті Сочі.

Проведення Олімпійських ігор дуже відповідальний захід, яке бере на себе країна. Для їх проведення необхідно гарне фінансування та підготовка всієї інфраструктури, спортивних баз і комплексів. Досягнення, а саме медалі, золоті, срібні, бронзові, які спортсмени отримують на Олімпійський іграх дуже цінні і мають велике значення, як для самого спортсмена, так і для країни, яку він представляє. Крім самої перемоги і медалі, спортсмен ще отримує фінансову винагороду від країни, як заохочувальний приз.

Олімпійські ігри - комплексні змагання і на них представляються практично всі існуючі спортивні дисципліни. Тут є змагання як одиночних спортсменів, так і цілих команд. Демонструються спортивні дисципліни в легкій і важкій атлетиці, в спортивних дисциплінах на воді, борцівських видах і так далі. На зимових іграх відповідно проводяться змагання серед зимових видів спорту, які в більшості випадків використовують сніг або лід, як основний майданчик для змагання.

У флеш іграх Ви зустрінетеся з багатьма спортивними дисциплінами, які демонструються на Олімпіаді. Також можуть навіть бути представлені комплексні дисципліни, які включають відразу кілька видів спорту. У будь-якому випадку вони будуть дуже корисні для загального розвитку і відчуття почуття суперництва.