Ігри океан

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про океан також відносяться до категорій

Gravity Defied Pacman Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Індивідуальність Інопланетяни Інтерєр Автобуси Акули Амур Астероїди Битви Боулінг Братц Будинок Бульбашки Відпочинок Війни Вертольоти Вода Втеча Гардероб Геометрія Гламур Гонки з перешкодами Гравіті Губка Боб Дівчата Дайвінг Дельфіни Джунглі Дизайн Дорогоцінності Експедиції Екстрим Жаби Запам`яталки Запускалки Збиралки Змагання Знайди відмінності Знайти вихід Знаменитості Золотошукач Картинки Кафе Квести Кораблі Ліло і Стіч Літаки Лабіринти Лодки Медведі Море Морські ігри Напої Наука Новорічні ігри Образ Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Океан Острів Пінгвіни Пірати Перевдягалки Подорожі Полювання Поцілунок Пошук предметів Пригалки Принцеси Природа Пузирі Ракети Реакція Рейнджери Рибалка Рибки Рогатка Розвиток Розвиток пам`яті Російська рибалка Русалки Русалочка Рятувалки Серфінг Скарби Скупчення Стрибки Тактика Творчість Тести Три в ряд Трюки Уважність Фізика Фарби Фотограф Шарики Шукалки Шукати предмети Шутери Ящики

Ігри онлайн океан

Коли ми чуємо це слово, то дуже часто просто заворожуємось уявляючи собі нескінченну водну поверхню, яка зберігає в собі сотні мільйонів тонн води. А чого тільки в цій воді немає? В ньому може знаходиться все що завгодно, починаючи від простих її мешканців морських риб і хижаків і закінчуючи людськими кораблями, містами і навіть цілими цивілізаціями, якщо згадати легенду про Атлантиду. І дійсно океани за всю історію існування Землі і людської раси накопичили в своїх надрах стільки скарбів, скільки, напевно, зараз немає на суші. Тільки уявіть, скільки пішло на дно кораблів і яку вони зберігають у собі історію. Життя як ми знаємо зародилася в океані і скоріше за все вона туди і повернеться, тому що це більш стабільне місце, ніж суша, адже у воді всі процеси проходять більш стійкіші, ніж на суші.

На Землі на даний момент існує чотири океану - це Тихий, Атлантичний, Індійський і Північний Льодовитий океани. Але останнім часом виділяють ще один океан - це повітряний океан. Нібито та оболонка повітря, якою покритий наш земну кулю і є ще одним п`ятий океаном. Але це все умовно, адже фактично йдеться про водні океани. Тихий океан найбільший і повноводний, також він є і найглибшим серед усіх океанів. Він займає мало не половину земної кулі і простягається від японських островів і аж до західного узбережжя Америки. Хоч він і називається Тихим, але це далеко не так, дуже часто ситуація абсолютно протилежна. Атлантичний океан на даний момент, напевно, самий брудний з усіх океанів, так як вона знаходиться між трьома найбільшими і індустріалізованими материками. Ходять легенди, що саме на дні Атлантичного океану і знаходиться стародавня цивілізація Атлантида. Індійський океан самий теплий, але в той же час досить неспокійний океан, який омиває береги чотирьох материків. І Північно-Льодовитий океан знаходиться в північній частині земної півкулі і знаходиться в замороженому вигляді, в ньому зберігаються найбільші запаси прісної води на планеті.

В онлайн іграх океани зустрічаються не часто, але представляють нам великий інтерес. Є ігри в яких необхідно проробляти різні маніпуляції з океанами, найчастіше це якісь стратегії. Є ігри де всі дії відбуваються саме в океані. Але насамперед це морські ігри в яких Вас чекають незабутні пригоди з відмінним сюжетом.