Онлайн ігри охорона

Захистом якогось об`єкта від сторонніх займається спеціально підготовлені люди, а саме охоронці. З одного боку у них дуже проста робота, стояти або сидіти і стежити за тим, щоб був порядок, щоб ніхто не хуліганив, не намагався щось вкрасти і запобігти якийсь злочин. Їх можна назвати стражпми місцевого порядку, якщо ж з якоїсь трудністю не може впоратися охоронець, тоді викликають на підмогу поліцію, яка і займається затриманням злочинців.

Охоронці зараз є практично в будь-якій організації і в будь-якому будинку. Всі вони мають різні назви в залежності від своїх функцій і охоронюваного об`єкту. Так якщо вони сидять в житловому будинку і стежать за тим, щоб не пройшов ніхто сторонній, тоді вони називаються вахтерами або консьєржами. Їх головним завданням стежити за тим, щоб в будинок не проник сторонній чоловік, який може там здійснити злочин. Так само вони стежать за порядком у вестибюлі і на сходовому майданчику. Зазвичай на цю роботу наймають людей похилого віку, які вже знаходяться в пенсійному віці. Крім цього є нічні сторожі, які чергують в нічну зміну в якомусь великому офісному будинку або на об`єкті виробництва. Ці люди стежать за тим, щоб на об`єкт не проникли сторонні люди, як злодії, так і прості бомжі, які шукають місце, щоб погрітися. Сторожі та вахтери у свій вільний час, який у них практично постійно, займаються тим, що читають книги, газети і журнали, розгадують різні кросворди і ребуси, а також, звичайно ж, дивляться без зупинок телевізор.

А ось у різних супермаркетах, банках, офісах, магазинах і бутіках знаходяться спеціально навчені охоронці, які стежать за тим, щоб покупці нічого не вкрали або щоб бандити під виглядом відвідувачів не намагалися здійснити пограбування. На цю роботу повинні брати міцних, спеціально підготовлених хлопців, але дуже часто туди беруть слабких студентів або вчорашніх школярів, які не те, що можуть щось охороняти, а навіть толком і за себе не зможуть постояти в разі чого. Крім цього є спеціальні охоронні фірми, які займаються охороною об`єктів за великі гроші, такі охоронці можуть мати зброю і спеціально навчені для цієї роботи, знають як діяти в тій чи іншій ситуації. Але їх послуги теж не дешево коштують, адже робота не проста і має велику потенційну небезпеку.

У цьому жанрі підібрано багато ігор, які імітують цю спеціальність. Тут Ви зможете спробувати себе в ролі охоронця і переконатися, як це не просто, коли доводиться працювати з дуже нахабними відвідувачами. Також тут представлено дуже багато небезпек, які має на увазі ця спеціальність.