Ігри офіс безкоштовно грати онлайн

Сидіти в офісі нудно, але тільки не грати в ігри, дії яких відбуваються в офісі. В даному жанрі представлені ігри, які використовують якийсь офіс як ігровий майданчик. Подумайте самі, що це цілком логічно, адже скільки в офісі різних кабінетів, столів, стінок та інших перешкод і можливостей для будь-якої гри.

Офіс є відмінним місцем, щоб провести там кілька раундів запеклих боїв, а саме боїв із застосуванням якоїсь зброї. А ось в Голлівудських бойовиках офіс дуже часто є місцем якихось перестрілок. Так, наприклад, у фільмі «Нестримні» фінальна і вирішальна перестрілка відбувалася саме в офісі. А якщо згадати старий добрий фільм з відомим актором Брюсом Віллісом - «Міцний горішок», так там головний герой практично знищував терористів саме в офісі, тому як вони захопили цілу офісну будівлю. Все тому, що там достатньо місця, де сховатися, дуже зручно взяти в заручники якогось офісного співробітника, також там кипить робота над великими грошима, які стають наживкою для різних бандитів і мафіозі.

Крім того в офісі навіть можна влаштувати справжні спортивні перегони. Нехай це будуть не справжні автомобілі, а, наприклад, офісні крісла, але і на офісних кріслах можна показати свій спортивний характер і розвинути пристойну швидкість. Можна робити перегонки якихось тварин, так якщо взяти з собою в офіс тарганів, то можна поставити їх на старт і подивитися чий тарган прийде перший до фінішу. Фантазувати можна як завгодно, головне, щоб у цей час не було шефа на роботі.

Відмінним місцем офіс є для ігор в яких потрібно щось шукати, де як не офісі добре щось заховати, а потім насолоджуватися як інші співробітники будуть цей предмет шукати. Пам`ятайте відому дитячу гру «Тепло-холодно», ось в офісі вона відмінно підійде. Ховати можна будь-який предмет, а потім говорити тому, хто його шукає близько він або дуже далеко. Можна навіть пограти в справжні хованки, адже є місця куди може залізти людина і спробуй потім його знайти.

Не зупиняйтеся тільки на онлайн ігор. Беріть сюжети з ігор і реалізовуйте в житті. Адже багато чого з того, що представлено в цьому розділі можна влаштувати і своєму офісі, якщо стало дуже нудно працювати. Головне, щоб не було ніякого керівництва і не отримати за такі ігри потім догану. Якщо Ви володієте відмінною фантазією та хорошим почуттям гумору, то чому б не влаштувати якусь розвагу, можливо вона навіть зможе підняти робочий дух і після цієї розваги ще з більшим ентузіазмом підійти до роботи.