Ігри онлайн ніндзя

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри онлайн ніндзя

Як ми знаємо з багатьох фільмів, ігор і книг ніндзі це дуже відважні бійці японського походження. Згідно багатьом японським легендам ніндзі є дуже відважні, добре треновані люди, з великою силою волі і твердим характером здатні виконати будь-яке завдання, яке стоїть перед ними. Вони тренуються з самого дитинства в особливому бойовому мистецтві ніндзяцю, щоб стати справжніми професіоналами і умільцями в багатьох справах. Ніндзя є, в першу чергу, шпигуном або розвідником і повинен уміти добувати найкоштовнішу інформацію, яка має дуже важливе значення. Також ніндзі повинні уміти користуватися будь-якою зброєю, яка виявилася в їх руках, щоб оборонити себе або людину, яка довірила їм своє збереження. Ніндзі також повинні володіти особливим мистецтвом раптово з`являтися і також зникати, щоб заводити будь-яку людину в легку оману. Перші ніндзя з`явилися в Японії ще у Х столітті. На початку вони вважалися елітними найманими вбивцями, які отримували замовлення лише на найважливіших людей. Вони входили в клани, які налічували величезну кількість цих бійців і створювали окрему силу, можна сказати цілу армію. Рукопашний бій ніндзь був створений завдяки змышуванню багатьох бойових мистецтв і цінувався в першу чергу своєю безшумністю і акуратність, а також можливість використання в дуже складним ситуаціях з обмеженим простором.

Ніндзі зустрічаються дуже часто в сучасному кінематографі, особливо в дитячому. Діти люблять і часто наслідують цим бійцям, в ранньому віці мріючи стати справжнім ніндзя.

У іграх з ніндзями дитя може поринути в світ пригод і бойових мистецтв і відчути в собі справжню ніндзю. Ніндзі частенько благородні воїни, які б`ються за справедливість, по цьому в іграх вони часто виступають в ролі позитивних героъв. Хоча і бувають клани чорних або темних ніндзь, проти яких часто Вам і доведеться битися в іграх даного жанру. Граючи в такі ігри Ви виховаєте в собі або своїй дитині якості справжнього бійця, який не боїться труднощів і здатний знайти вихід з будь-якої ситуації, що склалася, при цьому залишитися цілим і неушкодженим.