Безкоштовні ігри лего ніндзяго онлайн також відносяться до категорій

Ігри на увагу Ніндзяго

Ігри лего ніндзяго

Діти завжди цікавляться якимись новинками в світі іграшок. І ось зовсім недавно з`явилися унікальні воїни, які називаються ніндзяго. Уже з їх назви стає зрозуміло, що вони володіють унікальним бойовим мистецтвом, і насправді, так воно і є. Їх бойове мистецтво називається Кружітцу. Для того, щоб володіти Кружітцу, потрібно вміти дуже швидко обертатися навколо своєї осі і тим самим створювати неймовірну руйнівну енергію.

Роль компанії Лего

Величезну популярність здобули іграшки лего з цими героями, адже їх зробили досить велику серія і крім того, всіх героїв наділили спеціальною зброєю, яку вони тепер можуть ефективно використовувати для будь-яких своїх битв. В основі знаходиться всього лише чотири зброї, а саме - сюрек, нунчаки, коса і меч. Кожна зброя має певну стихію, так, наприклад, за допомогою нунчак можна викликати блискавку, а за допомогою сюрекенів - лід. Тільки за допомогою цієї зброї можна здолати злого лорда Гармодона. Якщо спробувати об`єднати цю зброю, то може статися вибух великої руйнівної сили.

Основні костюми героїв

Для того, щоб істотно збільшити бойову ефективність головних героїв, для ніндзь використовують спеціальні костюми різних видів. У стандартному костюмі немає нічого дивно, а тільки невеликий символ стихії в одному кутку. Але є інший тип одягу, який називається DX ніндзя, основна їх відмінність полягає в тому, що на таких костюмах використовуються символи драконів. Є ще кендо костюми - посилені бронею і спеціальним шоломом. ZX Варіант представлений посиленими наплічниками і маскою на обличчі. Одним з найбільш сильних костюмів вважається NRG, в якому ніндзя може максимально використовувати всю свою силу. Є також обладунки для фінальної битви, але отримати до них доступ не завжди так просто, як би цього хотілося.

Найпочеснішим персонажем вважається сенсей Ву, у якого вчиться дуже багато інших ніндзяго. Але разом з ним слід знати про таких героїв, як Коул, Джей, Кай, Зейн, Ній і ще багато інших. Саме вони найчастіше перебувають у центрі тих битв, які відбуваються в їхньому світі. У кожного воїна є в розпорядженні своя унікальна зброя, якк вони можуть максимально ефективно використовувати. До такої зброї зазвичай відносяться посох, спис, меч, катана і ще багато інших подібних видів.

Розваги в браузері

Незважаючи на те, що ніндзяго свою основну популярність отримали, як лего іграшки, на даний момент їх можна зустріти в багатьох онлайн іграх. Вони відмінно підходять для героїв різних епічних битв, що відбуваються в тій чи іншій ігрі лего ніндзяго. Зазвичай доводиться управляти якимось одним героєм і для того, щоб це управління проходило максимально ефективно, слід ретельно ознайомитися з усіма головними особливостями такого героя. Насправді абсолютно немає нічого складного, тому впоратися з будь-яким героєм може практично кожен гравець. В іграх представлені цікаві сюжети з великою кількістю подорожей, тому не потрібно переживати, що постійно доведеться тільки битися з кимось. Постійно будуть відкриватися якісь нові унікальні місця і загадки.

І хоч самі лего іграшки розраховані виключно на маленьких дітей, в онлайн іграх можуть для себе знайти інтерес і старші діти, і навіть дорослі люди. Немає сумніву в тому, що після початку знайомства з головними персонажами в іграх, з`явиться величезне бажання для того, щоб детально познайомитися з ними ще й в мультиках або навіть купити ігрові набори. Ніндзяго добрі воїни, які борються за збереження балансу сил на нашій планеті, тому вони потребують великої підтримки. Від них можна дізнатися справжнє значення таких понять, як хоробрість, честь і гідності, а це дійсно важливо знати сучасним дітям.