Ігри ніч онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри ніч також відносяться до категорій

3D гонки Gravity Defied Їжа Індивідуальність Автомобілі Амур Арена Атака Бігалки Бетмен Битви Братц Війни Весілля Вечірки Водіння Гардероб Гаррі Поттер Геометрія Герої Гламур Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на автомобілях Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Дівчата Дискотека Дороги Доставка Дріфт Драг рейсинг Екстрим Екшн Зірки Запускалки Захист Зачіски Зброя Зимові види спорту Знайди відмінності Знайти вихід Зомбі Кільцеві гонки Кафе Квести Кольорові ігри Красуні Кубики Літаки Лабіринти Лучник Міккі Маус Місто Магія Макіяж Машини Мода Модні ігри Модні аксесуари Монстри Мотоцикли Ніндзя Ніч Наречена Небо Оборона Образ Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Пікнік Пазли Паркування Перевдягалки Перевезення Пляж Подорожі Показ мод Поцілунок Привиди Пригалки Природа Пузирі Ракети Романтика Рушниці Середньовіччя Снайпер Сноуборд Сокобан Стиль Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Стрибки Сукні Тачки Тир Том і Джері Тюнінг Фарби Феї Фентезі Хелловін Цукрерки Шарики Швидкісний спуск Швидкість Шутери

Грати в безкоштовні нічні ігри

Великою загадкою і великою любов`ю ніч відрізняється для багатьох людей. В принципі - це всього лише період доби, коли Земля повертається до Сонця протилежною стороною і тієї частини Землі, яка не освітлюється Сонцем, настає тимчасова темрява. Але для когось в цьому простому природному процесі є щось містичне, щось фантастичне, що викликає величезний інтерес. Різні люди можуть по різному ставитися до ночі, для когось це час щоб провести його уві сні, для когось це дуже вдалий час, щоб погуляти і гарненько відірватися, а для когось це найбільш підходящий час, щоб присвятити його роботі.

Як природний процес ніч являє собою звичайне явище, яке характерне для будь-якої ділянки планети. Тільки на різних ділянках планети тривалість ночі теж різна. Так, на основній частині планети вона триває від 8 до 16 годин в залежності від період року - влітку коротше, взимку довше. А ось на полюсах вона може тривати до півроку і день це чи ніч буде залежати від пори року і отже від того, в якому положенні знаходиться Земля відносно Сонця. На північному полюсі буде називатися арктича ніч зимовий період року. Бувають трохи незвичні явища вночі, коли вони стають білими практично, як день. Таке дуже часто можна спостерігати в місті Санкт-Петербург в травні-червні місяці. Це явище пояснюється тим, що промені Сонця відбиваються від снігу, який лежить на північному полюсі. Таке ж можна спостерігати і в інших широтах, тільки набагато слабше.

Ніч в місті це щось! Коли зупиняється все ділове життя, закриваються всі офіси і магазини, відкриваються інші заклади, які надають нам великий світ всіляких розваг. Всі бари, паби, нічні клуби працюють переважно в нічний час, ось тоді і можна відірватися по повній. Нічне життя дуже сильно відрізняється від денної, вночі в місті без свого транспорту важче кудись дістатися, вночі важче щось знайти, але вулиці порожні і створюється таке враження, що вони належать Вам і тільки Вам. Але не варто нічого ламати і трощити, це вже буде марадерство.

 Ігри, які зібрані в цьому тегу відкривають нам широкі пригоди, які відбуваються вночі. Ні, не думайте, що в цих іграх Ви будете ходити по клубах і дискотеках. Тут зібрані ігри дії яких розгортаються вночі, а це дуже страшно, адже коли все покривається мороком і стає невідомим, то можеш злякатися від щонайменшого шороху. Але потрібно взяти всю волю в кулак і побороти ці страхи, це вийде зробити саме в цих іграх.