Ігри Новий Рік онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн новий рік також відносяться до категорій

Angry Birds Іграшки Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Ігри про тварин Азартні ігри Баланс Барбі Барбі одягалки Блоки Братц Будівництво Вантажівки Весілля Веселі ігри Влучність Гармати Герої Гонки на вантажівках Гонки на велосипедах Готувати їжу Гравіті Дівчата Дід мороз Дизайн Зачіски Зима Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Зомбі Зума Кімнати Казки Картинки Кольорові ігри Кольорові блоки Кулінарія Лабіринти Лабіринти для дітей Місто Магазин Маджонг Макіяж Малювання Модні ігри Новий Рік Новорічні ігри Образ Одяг Одягалки для дівчаток Пазли Перевдягалки Пересування предметів Печиво Побачення Повар Подарунки Покупки Прибирання Приготування їжі для дівчаток Різдво Ресторан Рецепти Руйнування Санта Клаус Свята Скупчення Сонік Сукні Творчість Тести Три в ряд Уважність Фарби Шарики Шукати предмети Шутери

Ігри про новий рік грати онлайн

Свято Нового Року - це наймасштабніше свято в нашій країні і в усьому світі. Незалежно яка це країна світу і на якому континенті вона знаходиться, але люди там святкують Новий Рік. Це те свято, яке об`єднує все людство разом, всі радіють приходу нового року, нової радості, нових злетів, нового життя. Важко знайти людину, яка не любить це свято і ніколи не зустрічає Новий Рік. Новий Рік дає старт дуже багатьом іншим святам, саме до нового року ми займаємося прикрасою ялинки, тільки на новий рік до нас приходить Дід Мороз зі Снігуронькою та дарують подарунки нам і нашим дітям.

Зустріч Нового Року завжди супроводжується великим і тривалим гулянням, люди сидять за столом, танцюють, розважаються, займаються різними іграми, влаштовують веселі конкурси. Загалом займаються всім, що може максимально підняти настрій. Шикарно накривають на стіл, готують багато різних вишуканих страв. Всі слідують приказці: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш», з цього намагаються максимально створити свято, як у дійсності, так і в своїй душі. Зустрічаються друзі, які давно не бачилися. Люди їдуть до своїх родичів, які можуть далеко знаходиться, щоб з ними провести це свято.

За кілька хвилин до Нового Року глава держави вітає народ з цим святом, коротко звітує за минулий рік. Після цього б`ють куранти і всі дружно зустрічають Новий Рік. Зустріч супроводжується гучними залпами феєрверків, гучними криками і так далі. Після цього починається вже самі святкування, танці до ранку з різною розважальною програмою. Багато людей переодягаються в Дідів Морозів та вітають своїх близьких. Люди веселяться і на це вони мають повне право, адже на 31 грудня та 1 січня наступного року завжди відводяться вихідні дні, щоб люди могли відпочити до святкування і після святкування.

В онлайн іграх Вам будуть запропоновані різні варіанти святкування Нового Року. Тут Ви зможете повністю перенестись в святковий час, відчути дух Нового Року. Тут немає ігор з якимось одним певним сюжетом. Зібрано дуже багато різних ігор в яких Вас чекають самі не передбачувані дії, які відбуваються в новорічну ніч. Пригоди Діда Мороза чи Санта Клауса тут теж є, якщо Ви нудьгуючи за цими старими, то вони Вас чекають. Хочете прикрасити новорічну ялинку, це теж можна буде зробити. Потрібно підібрати якийсь наряд для святкування Нового Року і це можна буде знайти в даному жанрі. Запустити сотні феєрверків у нічний час теж можна в іграх цього жанру. Повірте, що нудьгувати тут Ви точно не будете. Даний жанр максимально передає новорічний настрій.