Онлайн ігри невидимка

Що це за дивна фантастична особливість об`єктів бути невидимими? Невидимість - це не здатність людського зору бачити об`єкти, які знаходяться близько від людини або ж бачити розпливчастий об`єкт. Проте даний об`єкт повинен мати фізичну масу і об`єм, але не мати візуального відображення. В даний час, на жаль, не існує здатності повністю перетворити якийсь предмет в невидимий. З людиною, тобто з біологічним тілом це проробити ще важче, адже в біологічному об`єкті постійно протікають різні біохімічні реакції, тіло живе і постійно перебуває в динамічному русі. Хоча вчені світу постійно над цим працюють і намагаються хоч мінімально наблизиться до здатності перетворювати щось в невидиме.

На даний час повністю зробити щось візуально невидимим неможливо, але є можливості максимально приховати об`єкт з поля зору. Дуже ефективним є спосіб маскування, можна на якийсь предмет нанести спеціальне маскування, яка буде зливати його з фоном місцевості. Це дуже широко застосовується у військовій справі, там використовують камуфляжні костюми, які надають здатності маскуватися на місцевості, це не повністю робить людину або бойову техніку невидимою, але на великій відстані противник не може візуально ідентифікувати об`єкт. При таких маскування використовують прилади, які мають дещо інший спектр огляду, а саме інфрачервоні прилади. Дані прилади вловлюють теплові потоки, які випромінює людське тіло або працююча бойова машина. Так само є спеціальна технологія, яка може робити винищувачі невидимими для радіолокації і частково для звичайного зору.

Кожен маленький хлопчик чи дівчинка в дитинстві мріють про невидимість, адже як це круто стати невидимими і пересуватися мимо батьків чи друзів, щось підслуховувати, якось приколювати або лякати, пересуваючи предмети. Невидимість могла б відкрити дуже широкі можливості для різних напрямків, в першу чергу у військовій справі, але, на жаль, поки про це можна тільки мріяти. Хоча разом з усією привабливістю невидимість могла б принести в наш світ дуже багато плутанини і непотрібних підколів, але це вже справа другорядна.

Існує дуже багато фільмів і навіть серіалів про людей невидимок. У багатьох фантастичних бойовиках використовується ця функція і завжди такі фільми хочеться дивитися з великим задоволенням.

В онлайн іграх Ви можете хоч трохи спробувати себе в ролі невидимки, взяти участь в яких пригодах, які не доступні видимій людині. Тільки тут поки можна відчути себе реальною невидимкою.