Гра про небо

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про небо також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Алкоголь Амур Арканоїд Армія Атака Бігалки Бійці Битви Блоки Бої Бомби Будівництво Будинок Будувати будинки Вівці Війни Вінкс Велосипеди Веселі ігри Взривалки Влучність Геометрія Гольф Гроші Дівчата Дід мороз Даша мандрівниця Даша слідопит Експедиції Екстрим Екшн Зірки Запускалки Збиралки Зима Квести Кольорові блоки Конструкції Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Коти Кролики Літаки Лучник М`ячик Магія Малюки Ніч На спритність Наука Небо Новий Рік Новорічні ігри Оборона Підривалки Подарунки Подорожі Поні Поцілунок Пригалки Прогрес Прості ігри Птахи Пузирі Різдво Ракети Реакція Розвиток Романтика Середньовіччя Скейт Стрільба з лука Стрибки Тир Уважність Фарби Феєрверк Феї Фентезі Фрукти Шарики Швидкість Шутери

Небо в іграх онлайн

Ця широка безодня завжди викликає захват і непередавані відчуття. На небо можна дивитися вічно, воно завжди заворожує своєю глибиною і красою. Зазвичай небо має блакитний відтінок, але воно може переливатися ще й іншими кольорами. На небі ми можемо бачити веселку після дощу, яка зачаровує своєю природною красою. Але не завжди небо таке красиве. Під час дощу і бурі небо стає темним, воно стає неспокійним, грюкає громом і пускає блискавки, стає страшно на нього дивитися, адже воно може нести в собі велику небезпеку. Тільки в небі формується наша щоденна погода. Якщо небо чисте, то й погода буде сонячною і світлою. Трохи затягнуте небо може бути до вітряної погоди або короткочасним дощам. Але якщо небо сильно затягнуте хмарами, то довго нам не бачити сонця, а тільки дивитися як буде лити дощ без зупинок. Зазвичай небо блакитного кольору тому, що на великій висоті в ньому є озоновий шар, який складається з трьох атомів кисню в одній молекулі. Затримуючи певні спектри променів сонця, воно і стає такого кольору. З фізичної точки зору небо складається з безлічі шарів. Перший шар в якому ми знаходимося - це тропосфера, яка має висоту в 8-18 км в залежності від полярної області. Наступна йде стратосфера, яка простягається до 50 км, вона вже більш холодна і має дуже мало кисню в собі. За нею йде Мезосфера до 85 км, саме в мезосфері згоряють всі метеорити, які летять до Землі. Наступною йде термосфера - до 600 км, це вже практично космос, ну і остання екзосфера - до 10000 км, остання оболонка неба Землі.

Небо відмінний плацдарм для самих різних дій. По небу дуже швидко пересуваються літаючі об`єкти, тому що воно має найменший опір. У небі часто розгортаються якісь бойові дії. Людина завжди мріяла підкорити небо і останнім часом з розвитком техніки це у неї виходить все краще і краще.

Небо в онлайн іграх представляється у двох сенсах. Як плацдарм для дій, найчастіше бойових і як простір для творчих проявів. Під жанром небо зібрані всі ігри в яких Вам доведеться діяти саме в небі, літалки, повітряні стрілялки тощо. І тут же представлені ігри в яких Вам доведеться працювати з красивими пейзажами неба, щось малювати, шукати на тлі неба або просто маніпулювати з картинками неба. Жанр для всіх, кого надихає ця природна безодня.