Ігри наруто

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Наруто ігри грати онлайн

Небагато хто захоплюється японським аніме, тому й не чули про нового героя Наруто, який володіє бойовими мистецтвами і завжди опиняється в центрі уваги, коли з`являються якісь злочинці. Японська анімація відрізняється від інших мультфільмів яскравим промалюванням головних героїв, максимальною передачею їх емоцій і не дуже плавним протіканням кадрів. Але саме японська анімація дозволяє нам познайомитися з такими дивними героями, як Наруто, які мають істотний вплив на свідомість дітей, їх поведінку та формування в них відмінностей між добром і злом. Дуже важливо, щоб діти з малого віку вчилися розрізняти добро і зло, позитивних героїв і негативних, добрі вчинки і погані вчинки. Якщо вони зможуть швидко усвідомити, що людина повинна творити добро, адже воно буде до нього повертатися, то тоді зможе розвиватися набагато швидше, адже розвиток зі злом повільний і не якісний. Але давайте повернемося до нашого героя Наруто, він, своїми прикладами, актами доброї волі, робить масштабну роботу, демонструє світу, як простий хлопець з невеликого японського села здатний протистояти світовому злу. Безсумнівно, цього героя варто записати поруч з такими відомими, як Бетмен або Супермен.

За сюжетом фільму це простий хлопець, який живе не дуже спокійним життям у своєму селі, йому хочеться загального визнання і поваги. Щоб домогтися цього визнання потрібно якимись діями показати, що ти кращий за всіх. Наруто вивчає бойові мистецтва, стає справжнім ніндзею, але йому цього не достатньо і щоб стати справді відомим потрібно пройти багато небезпечних випробувань і іспитів у школі ніндзя. До всіх цих подій ще якимсь чином додаються якісь містичні процеси, які роблять анімацію більш цікавою. Хочеться зауважити, що в дійсності в Японії є таке місто Наруто, тому деякі елементи в аніме були взяті з реального світу, а не були плодом чиєїсь уяви. Даний мультик має вже чималу історію, йому більше десяти років, але на території країн СНД він тільки недавно почав набирати популярність, можливо слов`янський народ до цього доріс, а можливо він не був добре фінансований під час його створення і реклами.

Завдяки своїй приголомшуючою популярності, серіал дав поштовх створенню онлайн ігор за своїм сюжетом. В онлайн іграх творці ніяк не обмежували головного героя, тому ми можемо побачити його на пішому ходу, на мотоциклі або навіть на велосипеді. В залежності від того на якому він виді транспорту, то перед ним ставляться і відповідні завдання. Якщо він на мотоциклі, значить Вас чекають екстремальні перегони по місту або по дикій місцевості. Коли він на велосипеді, значить це буде спокійна їзда під час якої необхідно буде виконувати якісь місії. Але, коли Наруто пішки, значить йому доведеться битися з ворогами, збирати якісь предмети і шукати нові шляхи для проходження в грі.