Грати безкоштовно в набівалкі

А скільки разів Ви можете набити м`ячик на нозі? Якщо жодного, то пора б відправитися на вулицю і трохи потренуватися в набиванні м`ячика, якщо навіть це лінуйтеся зробити, то хоча б пограйте в ігри, які представлені тут. Набиваючи якийсь м`ячик можна рахувати кількість набитих раз, але якщо людина дуже багато набиває, то можна для відліку брати тривалість часу, який він набиває.

Ще з самого дитинства граючись у дворі м`ячиком, діти починають змагатися хто більше зможе набити м`ячик на нозі. Іноді це просте маленьке захоплення для дітей, а іноді вони серйозно підходять до цієї справи і починають довго тренуватися, щоб показати відмінні результати. Є навіть вулична гра, яка називається «Школа». У цій грі змагаються хто ж більше зможе набити м`ячик, спочатку ногою, потім коліном, потім рукою, ну а за тим головою. Кожним з цих органів у першому класі потрібно набити 10 разів, у другому 20 і так далі. Дуже легко набивати рукою і це можна робити практично до безкінечності, важче набивати ногою або коліном, ну і найважчим є набивання головою, хоча це все індивідуально. В кінці кожного класу потрібно здавати іспити, який полягає в набиванні ногою, коліном, рукою і головою за одну серію, а потім же проробляти всього цього в зворотному порядку. Після другого класу, наприклад, потрібно набивати по два рази кожною частиною тіла в такому ж порядку, і так далі в такій же аналогії.

Набивати м`яч тренуються і професійні футболісти, вони це роблять в якості розминки і тренування своєї координації. Також це можна робити не тільки поодинці, а наприклад зі своїм напарником, набиваючи один м`яч почерговості і не даючи йому торкнутися до землі. Це можна робити і з великою кількістю людей, головною умовою залишається те, що м`яч не повинен торкнутися до землі. Це можуть робити як ногою або коліном, так і головою, все залежить від того, на що направлена ​​тренування.

Спеціально встановлюють рекорди з набивання м`ячиків, які заносяться в книгу рекордів Гіннеса. Записується як кількість разів набивання м`ячика, так і загальна тривалість цього занять. Можуть встановлюватися набивання м`ячика на різних частинах тіла, не тільки на нозі.

Таким же чином можуть набиватися не тільки футбольний м`ячики, а й інші, наприклад для пінг-понгу або для тенісу. Волейболісти теж дуже багато часу приділяють тренуванням набивання свого м`ячика. Можна також це робити і з баскетбольним м`ячем, але там тільки відбивати його від підлоги.

В іграх, що тут підібрані Вам дається можливість набивати, як звичайні футбольні м`ячики, так і інші, як з тенісу, так з водного поло або іншої спортивної гри, де використовується м`ячик. Ігри добре розвивають спритність і реакцію людини, що дуже корисно.