Мурахи ігри безкоштовно грати

На рівних з бджолами мурашки вважаються найбільш працьовитими комахами. Власне їх можна у багато чим порівнювати з бджолами. У них майже така ж організація сім`ї, як у бджіл у якій є матка і робочі особини. Зрозуміло, що матка займається створенням потомства, а чим же займаються робочі особини? Робочі особини займаються виключно будівництвом і забезпеченням запасів продовольства. Мурахи практично все життя будують собі мурашник, тягають в нього по крупиці пісок та інші частинки грунту, щоб потім цей мурашник міг їх захистити від атмосферних опадів або інших непередбачених небезпек.

Мурашки одні з найсильніших тварин і комах. Це не означає, що вони сильніші слона або лева. Але якщо порівнювати їх силу до маси, то цікавим фактом є те, що мураха здатна піднімати вагу, що перевищує його власну більш ніж у 30 разів. Припустимо той же слон або лев ну ніяк не зможе підняти вагу, яка буде перевищувати його власну в кілька разів, а ось мурашки на таке здатні. Так одна мураха практично може тягнути листочок з дерева, але Ви подивіться на мурашку і подивіться на листочок. Також ці комахи відрізняються великою швидкістю бігу, стрибати або літати вони не вміють, але зате вони являють собою відмінних бігунів. За допомогою своїх шести лап вони можуть розвивати швидкість, якщо порівнювати їх тіло з тілом людини, то для людини це буде близько 60 км на годину, що дуже багато і людина просто фізично не здатна розвинути таку швидкість. Також ці комахи дуже сильно турбуються про своє потомство, це легко можна побачити, якщо трохи порушити їх мурашник, то тут же всі особини будуть хапатися за личинки і, не турбуючись про своє життя, перетягувати їх у безпечне місце.

Традиційно ми звикли бачити тільки чорних мурашок і ще іноді червоних. До речі, останні здатні створювати дуже болючі укуси, які ще тривалий час будуть свербіти. Крім цих мурах, існують ще й інші види. Так, наприклад, є терміти, які мешкають у США, ці комахи здатні поїдати деревину, за короткий час одна така колонія може з`їсти ціле дерево. Також вони відрізняються своїми мурашниками, які в кілька десятків разів більше мурашників чорних мурашок. Та й самі розміри тіла у термітів значно більші.

У цих іграх, що тут зібрані Вам доведеться грати за різних мурашок, які відрізняються своїм зовнішнім виглядом, організацією колонії і так далі. Можуть навіть зустрічатися фантастичні види, які створені на подобі роботів. Це цікаві ігри в яких розкрито багато стратегічних і тактичних завдань. Є ігри, які стосуються виключно природи. Мурахи практично завжди виступають, як позитивні герої, адже до того ж вони вважаються санітарами лісу.