Мультики ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри мультики також відносяться до категорій

Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри з літерами Ігри на увагу Їжа Історія Бігалки Бігати й стрибати Бейсбол Бросалки Будинок Віні Пух Весілля Веселі ігри Вода Волейбол Гонки для хлопчиків Гравіті Губка Боб Дісней Діти Дизайн Догляд за малюками Догляд за тваринами Доктор Запускалки Зачіски Зима Зимові види спорту Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Знаменитості Казки Картинки Кафе Комікси Кухня Лікарня Лабіринти для дітей М`ячик Міккі Маус Мадагаскар Макіяж Масяня Медведі Модні ігри Монстри Музика На спритність Обслуговування Одягалки для дівчаток Онлайн ігри Пазли Паркування Пенальті Погоня Подорожі Покемони Політика Пошук предметів Прибирання Принцеси Прості ігри Рапунцель Рибки Рогатка Розвиток Свята Симулятор для дівчаток Скубі-Ду Смішарики Сноуборд Собаки Спанч Боб Стрілялки для хлопчиків Страшилки Стрибки Танці Творчість Том і Джері Три в ряд Уважність Фарби Футбол Черепашки-ніндзя Шарики Швидкість Шрек

Ігри мультики онлайн

Мультики, як ми знаємо, це вид анімації, при якому мальовані картинки змінюються з дуже великою швидкістю. Їх історія починається ще з середини ХХ століття, коли вони створювалися за допомогою зроблених руками ляльок, які люди рухали тими ж руками або пластилінових опудал, яким постійно потрібно було міняти положення тіла і потім всі ці кадри склеювати. З того часу індустрія мультиків дуже сильно розвинулася і зараз на створення одного мультика витрачається зовсім небагато часу і сил, головне, щоб був цікавий унікальний сюжет. Мультики найчастіше розповідають про реальні життєві історії і вчать дітей доброті. Мультики бувають різні і з різними сюжетами: комедійні, страшилки, пригодницькі, навчальні і всі вони дуже цікаві для молодшого покоління.

Існує цікавий вид мультиків, такий як японське Аніме, в якому використовуються специфічні зображення головних героїв, які по особливому передають свої емоції. Такі мультики останнім часом користуються дуже великою популярністю серед дітей, підлітків і навіть дорослих. Такі мультики Ви теж можете зустріти в цьому розділі.

Онлайн мультики - це особливі мультики, які часто не показують по телевізору. Є також і мультсеріали написані з використанням флеш технологій. Але що найцікавіше - в цих мультфільмах задіяні персонажі вже відомі раніше з тих же телевізійних серіалів, фільмів, мультфільмів. Буває і таке що продовження фільму виходить тільки у вигляді флеш мультфільму. Дуже часто флеш мультики зроблені як реальний фільм практично з такою ж графікою і великим, розвиненим сюжетом.

Онлайн мультики найчастіше гумористичного характеру, оповідають нам про історіях з життя якихось знаменитостей або просто розважальних історіях. Є багато повчальних ігор в яких просто розповідається якась цікава наукова історія з гарними ілюстраціями. Є мультики страшилки, які здатні дуже сильно налякати свого глядача, своєю несподіванкою і швидким розвитком подій. Серед онлайн мультиків є і інтерактивні ігри, які вимагають безпосередньої участі гравця для розвитку сюжету і для його коригування. Сюжет може змінюватися в залежності від дій гравця. Онлайн мультики - це майбутнє всіх мультфільмів, адже їх так просто можна подивитися. Так що дивіться мультики на цьому сайті і отримуйте задоволення!

В данной категории вы найдете не только мультики но и игры с персонажами из популярных мультфильмов. Их можно розмалювати, покататься с ними на различных транспортных средствах, поучить уроки и многое другое.