Ігри мотоцикли онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні гонки на мотоциклах

Двоколісний монстр з величезною потужністю і сильним вихлопом - зрозуміло, що це мотоцикл. Ах який інтерес представляє цей транспортний засіб на дорогах. Ми завжди уважно розглядаємо мотоцикл і мотоцикліста, коли бачимо на дорозі, хтось з цікавістю, а хтось зі страхом. Але, напевно, кожен в глибині душі мріє про такого потужного друга, але не кожен наважується його купити.

Напевно, всі уявляють як виглядає мотоцикл. Під довгастою рамою закріплені два колеса. Між цими двома колесами розміщений двигун. Переднє колесо направляюче, заднє тягове. Обертання від двигуна до коліс передається металевою цепкою. Спереду розміщені освітлювальні прилади, бензобак знаходиться в передній частині, біля керма.

Різноманітність мотоциклів зараз дуже велике. Вони бувають на будь-який смак і колір, як говориться. Для подорожей використовуйте туристичні мотоцикли, які мають великий багажник і здатні перевозити великі вантажі, також вони характеризуються не великим споживанням палива і середньою швидкістю. Бувають туристичні спортивні, які відрізняються більшою швидкістю. Типові спортивні - володіють потужними двигунами, широким колесами, які забезпечують зчеплення з дорогою, в лічені секунди розвивають просто нереальну швидкість і споживають палива більше, ніж деякі машини. Ендуро мотоцикли або позашляховики - розраховані для катання по бездоріжжю і по пересіченій місцевості, володіють меншою масою, ніж всі інші, не великою швидкістю, але потужними двигунами і великим ходом амортизаторів, що сприяє їх необмеженому пробігу, саме на них і влаштовують більшість виступів з трюками і стрибками. Харлеї - хоча це назва однієї фірми з виробництва мотоциклів, але зараз вже так можна назвати практичний цілий тип, володіють величезною масою, великим двигуном, що працює на низьких оборотах на відміну від інших типів і мають характерне виставлене вперед переднє колесо. Ще існують маленькі, малолітражні, які використовуються в основному для пересування по місту, споживають мало пального і дуже прості в експлуатації.

У мотоцикла безліч як плюсів, так і мінусів. Вони здатні дуже швидко розвивати швидкість, що іноді корисно в міських умовах, також мають велику прохідність, ніж машини і ними можна навіть проїхати в пробці між машин. Споживають значно менше палива, ніж автомобіль. Користуються своєю простотою і легкістю. Але серед мінусів хочеться виділити, що експлуатація проводиться тільки в літній час, на них холодно і не приємно їздити під час дощу. І окремим пунктом хочеться виділити їх велику небезпеку для життя і здоров`я людини. Так як мотоцикл всього на двох колесах, то будь-яка перешкода на дорозі: купина, вибоїна і інше може викликати падіння з цього транспортного засобу з великим травматизмом. А в разі аварії з іншим транспортним засобом - в цілому можливий смертельний результат.

В онлайн іграх Ви зможете насолодитися легкою їздою на цих потужних двоколісних агрегатах. Тут підібрані ігри з самими різними за своїми типами мотоциклами, як спортивні, так і харлеї, ендуро і прості міські. Ви зможете пострибати на вибоїнах, взяти участь в гонках на мотоциклах, зайнятися стайлінгом і тюнінгом і просто легко прокататися по місту. Насолоджуйтесь грою і катайтеся безпечно саме в онлайн іграх, адже в реальності все набагато небезпечніша.