Морські гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри морські

Велика частина земної кулі зайнята саме водою, океанами і морями. Пригоди на кораблях і в морі завжди відрізнялися своєю специфікою, адже там Ви обмежені водою і нікуди втекти не вийде. Про морські пригоди було написано не мало книг і знято художніх фільмів. Що тільки варто пригадати пригоди Робінзона Крузо, який опинився один на безлюдному острові і скільки йому довелося пережити. А скільки є пригод пов`язаних з піратами? Море той плац на якому можна творити дуже багато різних творів мистецтв, створювати фільми та ігри. Ігри на море будуть користуватися величезною популярністю серед всіх любителів онлайн ігор. Адже море не може залишити нікого байдужим до себе.

За часів 90-х років морські гри були вельми не многочисл: морський бій на зошиті, ігровий автомат з однойменною назвою `морський бій` і пізніше з`явилася кишенькова гра `електроніка` де водолази прослизаючи крізь щупальця восьминога діставали коштовності з під води. З розвитком комп`ютерних технологій отримали свій розвиток та ігри морської тематики. Тепер на суднах не тільки ведуть морські баталії, а й грають чисто в мирних цілях, перевозять вантаж, ходять у плавання, беру участь у змаганнях. Тематика морських баталій між кораблями звичайно так само присутня, але тепер все набагато різноманітніше. Можна модернізувати корабель, зброя на ньому, не тільки знищувати ворогів, але і захоплювати їхні судна, боротися з піратами і багато іншого. Словом тим хто хотів стати в дитинстві моряком ці ігри припадуть дуже до душі.

Подорожувати в море під парусами корабля мрія, напевно, кожного юнака. Поборотися з небезпечними піратами і розбити їх судно, ось це справді героїчні пригоди. Керувати величезним флотом з декількох десятків кораблів дуже складно, але як це класно. Все це і ще багато чого іншого Ви зможете зустріти в іграх даної тематики. Крім цього існує безліч ігор мирної тематики в яких потрібно здійснювати різні дії в морських умовах. Це можуть бути і морські стратегії на розвиток, і різні види спорту на воді, і навіть звичайна морська риболовля. Все, що пов`язано з морем Ви можете знайти під цією міткою і насолодиться цими іграми.