Ігри морі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри про море також відносяться до категорій

3D ігри Winx Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Акваріум Акули Амур Бігалки Бен 10 Битви Бомби Братц Відпочинок Війни Вінкс Вінкс бродилки Вінкс клуб Веселі ігри Влучність Вода Гардероб Гармати Гравіті Губка Боб Дівчата Дісней Діти Дайвінг Дартс Дельфіни Екстрим Запам`яталки Запускалки Захист Зачіски Збиралки Зима Злі птахи Знайди відмінності Золотошукач Картинки Карточні ігри Кафе Квести Кидалки Конструкції Кораблі Коридори Красуні Літаки Літо Лабіринти Лодки Маджонг Макіяж Малюки Мода Модні ігри Модні аксесуари Море Морські ігри На спритність Навантажувач Оборона Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Океан Пінгвіни Пірати Паркування Перевдягалки Перевезення Пересування предметів Пляж Подорожі Полювання Потяги Поцілунок Пошук предметів Прибирання Пригалки Принцеси Птахи Равлик Боб Реакція Рибалка Рибки Робота Розвиток пам`яті Романтика Російська рибалка Руйнування Русалки Русалочка Рятувалки Сітка Серфінг Скарби Скубі-Ду Сокобан Солдати Страшні ігри Стрибки Сукні Тир Три в ряд Уважність Фарби Феї Фентезі Черепахи Шарики Шукати предмети Шутери

Грати ігри онлайн морі

Велика водна поверхня, яка має вихід до океану через будь-який інший водоєм називається морем. Є моря, які і не мають виходу до океану, але все одно носять цю назву - такі як Каспійське і Аральське, вони заховані в середині материка, мають дуже велику площу, але не мають вихід до якогось моря. Для формування моря необхідна велика кількість води і ця вода потрапляють туди з річок та інших водойм. Завдяки морям створено багато морських шляхів, які набагато спрощують доставку вантажів з однієї країни в іншу. Але в цих красивих водних басейнах може знаходиться і дуже багато небезпек у вигляді штормів і цунамі. Також крім кліматичних небезпек існує біологічна небезпека, яка представляється хижаками, котрі живуть там. Є одне море, зване Саргасове або Карибське, яке містичним чином топить кораблі і навіть літальні апарати в так званому бермудському трикутнику. Існує безліч легенд, які намагаються пояснити цей процес, але вони ніяк не можуть повністю задовольнити науку. За одними версіями, це пов`язано з газами метану, який виділяється з дна моря, за іншими - це водорості, які здатні притягувати предмети, також говорять, що це може бути пов`язано з особливим гравітаційним полем над цим морем. Є навіть дуже містичні версії, які говорять про втручання неземних цивілізацій. Достовірно ніхто сказати не може, що ж є справжньою причиною тих аномалій.

Морів на земній кулі дуже багато і вони омивають своїми берегами більшість країн світу, деякі великі країни омиває відразу декілька морів. А ті країни, яких не омивають моря, можуть омивати океани. Найбільшим морем вважається Філіппінське, яке має площу понад 5000 квадратних кілометрів. А морем, що омиває найбільшу кількість країн вважається Середземне. Найбільш глибоководним вважається Карибське, яке має глибину понад 7 км. А самим мілководним - Азовське, найбільша глибина якого складає всього 14 метрів.

Кожен представляє яким прекрасним є відпочинок на березі моря. Адже тут відразу цілий спектр розслаблюючих послуг. По-перше - Ви можете позасмагати на березі моря, по-друге - можете купуватися в теплих водах, в третіх - поспати під шум прибою, просто посидіти і відпочити. А скільки існує розважальних комплексів на березі моря, починаючи від дискотек і закінчуючи водними атракціонами.

Ігри в яких Ви тим чи іншим чином пов`язані з морем просто відмінні своїм розслаблюючими властивостями. У цих іграх Ви не тільки зможете розслабитися, а перенестися в ту атмосферу, яка панує на якомусь пляжі або морі.