Безкоштовні онлайн ігри про міста

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Місто гри онлайн також відносяться до категорій

3D гонки BMX Ігри GTA Ігри з літерами Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Історія Автобуси Автомобілі Акули Атака Бігалки Бігати й стрибати Бізнес Бен 10 Бетмен Битви Бої Бомби Бросалки Будівництво Будинок Війни Велосипеди Взривалки Влучність Вогонь Водіння Вода Вуличні ігри Гаррі Поттер Герої Гламур Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на велосипедах Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Діти Дизайн Дитячі гонки Драг рейсинг Екстрим Екшн Загадки Збиралки Зброя Зима Знайди відмінності Зомбі Кільцеві гонки Казки Кафе Квіти Квести Коти Кубики Людина-павук Місто Магія Майбутнє Мафія Машини Модні ігри Монстр-трак Монстри Мотоцикли Мурашки Ніч На спритність Новий Рік Новорічні ігри Обслуговування Одяг Пікселі Пазли Паркування Паркур Перевдягалки Погоня Подарунки Подорожі Покупки Політика Поліція Пошук предметів Пригалки Ретро ігри Робота Руйнування Рятувалки Санта Клаус Середньовіччя Сніг Снайпер Солдати Стиль Страшилки Стрибки Таксі Танки Торгівля Трюки Уважність Фентезі Формула-1 Форсаж Халк Швидкість Шукалки Шутери

Ігри про міста безкоштовно грати

Місто - це поселення людей в якому кількість жителів перевищує 10000. У місті налагоджена інфраструктура транспорту, мережі магазинів, обслуговування, комунікацій, центральний водопровід, каналізація та багато чого іншого. Великі міста характеризуються наявністю великої кількості офісних будівель та інших різних підприємств легкої промисловості, харчової, хімічної, текстильної та багатьох інших промисловостей. Місто складна урбанізована структура в якій велика щільність населення, що в свою чергу вимагає хорошої дорожньої розв`язки з наявністю безліч регульованих і пішохідних переходів, підземних переходів, мостів і естакад та багатьох інших архітектурних рішень. У місті добре функціонують служби порятунку, а це і пожежна, міліція, швидка допомога. У містах знаходяться основні регіональні влади, які займаються міськими і приміськими справами. Життя в місті вирує дуже швидким потоком. Щоб нормально жити в місті треба мати велике бажання працювати та заробляти, швидко знаходити спільну мову з іншими жителями. Знати, що і де краще купити і як зручніше дістатися в яке місце. Місто відкриває нам блага цивілізації, але закриває дуже багато такої краси, яку можна побачити і відчути за межами міста. Місто намагається врятувати нас своїми парками та алеями, але вони не можуть компенсувати того чистого повітря і тієї відкритої природи, яка існує за межами міста.

Найбільшими містами за своєю площею і населенням вважаються: Бангкок, Токіо, Шанхай, Пекін, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Мехіко, Москва, Вашингтон, Стамбул. У кожному великому місті, особливо в столиці якоїсь держави можна виділити свої визначні пам`ятки, які відомі практично на весь світ. Найвідоміші столиці світу - Париж, Лондон, Рим, Берлін, Мадрид, Пекін, Бангкок, Амстердам, як ми бачимо, більшість з них знаходяться саме в Європі.

В іграх міста зустрічаються дуже часто. Багато дій відбуваються саме в якомусь місті і ця гра одразу ж опиняється в цьому жанрі. Тут зібрані також ігри в яких Вам потрібно буде будувати і розвивати міста, їх інфраструктуру, транспортні здатності. Багато ігор в яких Вам просто доведеться гуляти або ж займатися якимось видом спорту на вулицях того або іншого міста. Також можна знайти ігри в яких відбуваються якісь воєнні дії саме в межах міста. Якщо Ви виросли в місті і не уявляєте свого життя без нього - Вам тут буде що робити.