Ігри майнкрафт бесплатно також відносяться до категорій

Ігри для дітей 7 років Будівництво Знайти вихід Майнкрафт Подорожі

Ігри майнкрафт онлайн

Опинитися майже в реальному світі і робити з ним все, що тільки заманеться - мрія багатьох людей. Та повноцінно реалізувати її можна тільки в якійсь грі. Саме ідея вільного пересування будь-якої діяльності лежить в основі неймовірно популярної гри майнкрафт. Людині потрібно управляти своїм персонажем, у якого немає конкретного завдання, тому він може відправитися в будь-яку сторону ігрового світу. Але потрібно розуміти, що в цьому світі є безліч небезпек у вигляді диких тварин та інших персонажів, тому певну обережність все ж потрібно проявляти. Герой може вільно брати в руки блоки, з яких створено весь світ майнкрафт, і будувати з них будь-які об`єкти на свій розсуд. Також ці блоки можна забирати з собою і з легкістю переносити в будь-яке інше місце, куди тільки захочеться. При бажанні можна побудувати велику споруду і сховатися там від будь-яких ворогів, але великого інтересу в подібному розвитку подій не буде, тому потрібно починати рухатися в якомусь напрямку. Є кілька основних типів гри, які припускають: звичайне спостереження, вільні пригоди, творчу роботу, виживання в важких умовах і жорсткі битви з іншими персонажами.

Історія створення

Майнкрафт щодо багатьох популярних телефонних додатків, був створений недавно, в 2011 році. Спочатку він розроблявся лише одним шведським програмістом Маркуссен Персоном, як хобі, крім основної роботи. Але за короткий час проект набрав таку велику популярність, що подальшу роботу над ним продовжила ціла компанія розробників, а незабаром проект викупила одна велика фірма. На даний момент майнкрафт створений для великого типу пристроїв - телефонів, комп`ютерів, планшетних ПК і так далі. Для кожного пристрою є свої особливості управління головним героєм в світі, де він знаходиться.

Версії в онлайн іграх

Головна перевага версії - можна в майнкрафт безкоштовно грати онлайн, незважаючи на те, що це традиційно телефонна гра, зараз створюється безліч версій майнкрафт в режимі реального часу, де людина зможе повноцінно відчути себе в світі майнкрафт з усіма труднощами, які там є. Доведеться ретельно займатися видобутком різних природних копалин - дерева, каменю, вугілля і так далі. До речі, потрібно пам`ятати про те, що персонаж в грі потребує крім природних ресурсів ще й їжу, і він може гостро відчувати брак продуктів харчування. Є варіанти гри, де про це не доведеться піклуватися, але в більшості випадків цього ресурсу може не вистачати.

Завдання і структура

Хоч і відчуваєш повну свободу, іноді ставляться певні завдання, які слід виконувати, адже завдяки цьому можна буде отримати якісь рідкісні речі. Досить часто, в майнкрафт зустрічаються небачені монстри, а також елементи магії. Комусь це додає певного інтересу, але знаходяться й противники фентезійної складової представленого світу. У будь-якому випадку це зустрічається не так часто. Графіка традиційно представлена ​​в слабкій якості, сам так може відразу здатися, адже світ побудований з блоків однакового розміру, що нагадує великі пікселі. Згодом до цього звикаєш і починаєш сприймати ці блоки, як основний ресурс для різних цілей. Дійсно оцінити всі принади безкоштовного Манйкрафта можуть люди, які вже якийсь час провели час в цьому вільному світі і впоралися з першими труднощами. Також інтерес повинен виникнути у творчих людей, які люблять вільно творити в різних напрямках, а блоки в цьому будуть чудово допомагати. Іноді цю гру використовують не тільки для розваги, а для і практичного проектування реальних об`єктів, які потім втілюються в життя. Подібним похвалитися можуть не всі комп`ютерні, а тим більше онлайн ігри.