Міккі Маус гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн Міккі Маус

Дуже яскравий персонаж диснеївських мультиків, який так гаряче любимий дітьми, та й дорослими людьми теж. Це навіть не просто яскравий персонаж, це символ корпорації Дісней і цілої культури американських мультиків в цілому. Спочатку Дісней випускав мультик в яких Міккі Маус був головним героєм, але з часом формат мультиків розширився і почали з`являтися все нові і нові герої, а Міккі Маус перетворився на символ з якого все і почалося.

Міккі Маус в своєму походженні мишеня, який має людиноподібну форму і зовнішній вигляд. Він володіє дуже великими вухами, кулястим чорним носом, очима, які мають форму не схожу ні на людську, ні на мишачу. Практично завжди він має всього два кольори, якісь частинки його в тіла в білому, а якісь чорному. У нього довгі тонкі руки і ноги. Голим його, практично не побачите ніколи. Одяг залежить від конкретного мультика в якому він з`являється або від сюжету.

Міккі Маус не був готовим персонажем від самого народження компанії Уолта Діснея. Спочатку символом і найголовнішим героям був кролик Освальд, але в зв`язку з деякими обставинами компанія втратила на нього права і у зв`язку з цим потрібно було шукати нового персонажа, який його замінить. Головний аніматор команії Дісней - Аб Айсверк довго не міг придумати, яка ж тварина стане символом компанії. Варіанти були різні - це і щеня, і кошеня, і навіть жабеня, але врешті-решт компанія схвалила саме мишеня, як кращого персонажа на цю роль. Першим появою на екрані персонажа Міккі вважається 18 листопада 1928 в мультику «Пароплавчик Віллі». З тих пір вийшло дуже багато мультиків за участю цього персонажа в якому він виступає в ролі галантного кавалера, солдата, дослідника і просто миші. Міккі Маус фігурує не тільки в мультиках, з його участю було знято багато короткометражок, повноцінних мультфільмів, мультсеріалів, випущено велику кількість коміксів, були створені розмальовки, статуетки та багато чого іншого. Його персонаж перетворився на справжній культ, який зміг завоювати серця мільйонів маленьких дітей по всьому світу. Адже мультфільми з ним були переведені не на одну мову світу і зараз, напевно, важко знайти таку цивілізовану країну в якій би не чули про Міккі Мауса

Крім усього іншого було створено багато комп`ютерних та онлайн ігор з цим персонажем в яких він зі своїми друзями потрапляє в самі різні пригоди. В цьому розділі Ви зможете познайомиться з деякими з цих ігор і самому стати творцем захоплюючих пригод за участю милого мишеняти на ім`я Міккі Маус.