Ігри механізми онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Логічні ігри механізми

Механізми - це спеціальні системи деталей, які знаходяться в динамічній роботі і передають сили з однієї сторони на іншу, трансформують енергію з однієї форми в іншу або виконують тому подібні дії. Будь-який технічний винахід є працюючим механізмом, він споживає якусь зовнішню енергію, а саме електричну, теплову, механічну, світлову і так далі, якось переробляє її або направляє в процес роботи механізму, який у свою чергу виконує корисну для нас роботу.

Механізми бувають самі різні і закладені в будь-якій працюючій машині або іншій техніці. Це може бути система охолодження у автомобіля, також під цією назвою може бути система наливання кави у кавоварки. Все, що рухається навколо нас і має не живе походження є механічним предметом в якому працюють закони фізики.

Фізичною основою механізмів є прикладна механіка, у них навіть однакові корені слів. І це не з проста, адже в механізмах завжди є якийсь рух деталей, вони виконують якісь функції. І всі ці рухи може описати тільки механіка, один з розділів фізики. Завдяки розвитку фізики і тих знань, які ми з неї отримуємо і можуть бути створені ті механізми, які зараз дуже широко наситили наше життя. І не просто наситили, зробили його більш легким і комфортним, адже тепер половина, та навіть більше половини різних робіт, які вимагають фізичних сил людини, виконують різні механізовані машини. Одяг перуть, посуд миють, нас перевозять, нас охолоджують або нагрівають, загалом створюють для нас всілякий комфорт, все це роблять саме механізми. Зараз важко уявити наше життя без всіх тих речей, які були створені завдяки успішним застосуванням знань механіки та інших розділів фізики, які були реалізовані в механізмах різної складності.

Більшість ігор, які зібрані у цьому розділі логічні по своїй основі, але включають роботу з якимись рухомими механізмами. Вам потрібно буде займатися ремонтом якихось деталей, щось пересувати з одного місця в інше, щоб вся система запрацювала, створювати всі умови для нормального функціонування того чи іншого процесу. Повірте, що думати тут потрібно буде дуже багато. Крім логічного мислення потрібно ще й гарна координація рук, адже іноді потрібно буде щось вправно розмістити в потрібному місці, а для цього потрібні чіпкі і точні руки. У будь-якому випадку ці аркади будуть цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам і всі зможуть зачерпнути з них щось корисне і познайомитися ближче з усякими фізичними процесами, що тут представлені.