Ігри про метеликів

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри з метеликами

Метелики - це такі небесні створіння, дуже красиві і хвилююче азарні. В дитинстві багато дітей ходять з сачками по полях, по лісах і луках, по річкових берегах і ловлять ці самі небесні створіння. А чому і навіщо вони це роблять, вони навіть не знають, їм просто подобаються метелики і все тут. Багато дітей беруть їх з собою додому, тримають їх удома і граються з ними поки їм не набридне. Багато піймавши метелика просто відпускають його назад на волю. З дорослішанням до деяких людей повертається захоплення з дитинства і вони знову беруться за сачок і знову йдуть на поля, луки і в дрімучі ліси для того щоб зловити ті самі метелики. Тільки тепер вони вже їх ловлять не просто так, а для цілком конкретних цілей і цілком конкретні екземпляри метеликів. Така людина називається ауреліанамом - колекціонер метеликів.

Колекціонери метеликів збирають цілком певні колекції, які далі використовую в різних цілях. Одні колекціонери роблять це просто для естетичного задоволення і залишають ці колекції у себе вдома. А інші ж навпаки, кожну нову колекцію стараються продати. І тим дорожче ця колекція ніж рідкісніші види метелики перебувають у цій колекції. Але це все комерція, справжні ж любителі метеликів залишають їх собі.

З недавнього минулого у кожного хлопця з`явилася можливість зробити для своєї дівчини дуже романтичний подарунок - подарувати метеликів. Здавалося б досить дивно і як же це можна зробити, але ні - все досить просто. Є фахівці, які вирощують у кімнатних умовах метеликів. Ці метелики відрізняються особливою красою, якщо так можна сказати то це породисті і ручні метелики. Їх дарують дівчині як сюрприз і коли вона відкриває коробку, то вони всі звідти вилітають і виходить дуже гарне видовище. Але вони не відлітають всі і відразу, вони оточують дівчину, сідають їй на руки, плечі, оточують своєю красою, дарують ъй радість і позитивні емоції.

Ось такою красою ви можете абсолютно безкоштовно насолодитися граючи в ігри метелики онлайн. Для цього досить вибрати будь-яку з вподобаних ігор на цій сторінці та перейти за посиланням на сторінку з ігрою.