Онлайн ігри ведмеді

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про ведмедів також відносяться до категорій

Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Історія Автомобілі Амур Бджоли Блоки Бросалки Віні Пух Вежі Веселі ігри Влучність Вода Волейбол Вуличні ігри Гармати Геометрія Гонки на тракторах Готувати їжу Гравіті Денді ігри Дороги Доставка Екстрим Зірки Загадки Задачі Запускалки Збиралки Зброя Знайди відмінності Знайди пару Знайти вихід Золото Зомбі Зоопарк Картинки Кафе Квести Кекси Кольорові блоки Конструкції Космічні ігри Космос Кулінарія Лабіринти для дітей Лодки Малювання Маша і ведмідь Медведі На спритність Оборона Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Океан Пінгвіни Піца Пазли Перевдягалки Повар Погоня Подорожі Полювання Приготування їжі для дівчаток Принцеси Природа Птахи Ракети Реакція Рибалка Рибки Рогатка Свині Скейт Сніг Сноуборд Стрілялки для хлопчиків Страшилки Стрибки Тактика Танці Трансформери Уважність Утікалки Фізика Фарби Ферма Фермер Фрукти Хелловін Цукрерки Швидкісний спуск Швидкість Шутери

Ігри про ведмедів

Вельми небезпечні тварини, які створюють значну небезпеку в лісі. Ведмеді відносяться до хижих тварин і відповідно харчуються їжею тваринного походження. Вони мають масивне тіло і вважаються найбільшими хижаками на Землі. Якщо ведмідь стане на задні лапи, то його зріст може досягати трьох метрів заввишки. Існує багато видів ведмедів, які живуть в різних кліматичних зонах. Найчастіше вони населяють густі мішані або хвойні ліси, можуть жити і в змішаній місцевості. В Арктиці живе вид білого ведмедя, який харчується рибою і є відмінним рибаком, він чудове плаває у воді, має більший хутровий покрив, ніж інші ведмеді, який захищає його від суворих температур Арктики. Ведмеді володіють значною силою і ударом своєї лапи можуть зламати кістки або навіть хребет жертви на яку нападають, вони також дуже чудово лазять по деревах і здатні навіть в разі необхідності забиратись на самий вершечок дерева.

Єдину небезпеку, яку можуть відчувати ведмеді створена зі сторони людей. Саме завдяки промислу людей і активному полюванню, яке вже давно розвивається чисельність ведмедів значно скоротилася, а деякі види навіть взагалі зникли і на даний час являються не відновлюваними. Ведмеді часто терплять жорстоке поводження в зоопарках і в приватних власників, які тримають даних звірів заради розваги.

Із відомого радянську мультику про Вінні-Пуха всі дуже добре уявляють, як ведмеді люблять мед. І це дійсно правда, звичайно це виглядає не так, як в мультику, ведмеді не бігають з глечиком по пасіках. Але досить часто залазять на пасіки і стають жертвами бджіл. Та і взагалі ведмеді іноді є досить соціальними істотами і можуть навіть жити біля людей. Відомі випадки, коли ведмедів вчили курити і пити. Один ведмідь взагалі став алкоголіком і його тривалий час лікували від алкоголізму.

Ігри з даними тваринами особливо нічим не відрізняться від інших гостросюжетних ігор. В цих іграх головними героями звичайно будуть ведмеді і Ви маєте можливість грати, як на стороні якогось ведмедя або ж оборонятись від нападу цих тварин. Є ігри, де Вам необхідно буде оперувати з картинками про ведмедів або навіть працювати в зоопарку і піклуватися про цих грізних хижаків. В онлайн іграх вони представлені, як добрі тварини, які не можуть створити особливої небезпеки, але це так тільки в іграх, насправді в себе буває значно плачевніше. Ви любите тварин, а особливо ведмедів? Значить ці ігри створені спеціально для Вас.