Малювання - ігри онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні малювання також відносяться до категорій

Winx Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Автомобілі Акваріум Алладін Аніме Арканоїд Бігати й стрибати Барбі Братц Будинок Бургер Вівці Віні Пух Вінкс Вінкс клуб Веселі ігри Вихованці Вода Гарфілд Геометрія Герої Гноми Гравіті Дівчата Дінозаври Дісней Діти Джунглі Дизайн Догляд за тваринами Доглядання Дракони Екстрим Замки Знайти вихід Знаменитості Казки Картинки Квіти Кольорові ігри Коні Коти Лінії Лунтік Міккі Маус Малювання Маша і ведмідь Медведі Метелики Модні ігри Новий Рік Новорічні ігри Однороги Одяг Одягалки для дівчаток Пінгвіни Паркування Подорожі Показ мод Поні Пригалки Принцеси Природа Рибки Розвиток Русалки Русалочка Сімпсони Санта Клаус Свині Сніг Собаки Спанч Боб Сутінки Татуювання Творчість Том і Джері Фізика Фарби Феєрверк Феї Фотограф Ханна монтана Шарики Швидкісний спуск Школа Шрек

Ігри для дівчаток малювання

Малювання для дівчаток - це популярний формат онлайн ігор в яких Ви маєте можливість домалювати необхідні частини предметів або героїв мультфільму, фільму або будь-якого іншого відомого персонажа. Деякі з цих ігор схожі на головоломки у яких потрібно щось домалювати щоб отримати цілий образ. Також можна вчитися малюванню повторюючи рухи в слід за комп`ютером, ці ігри допомагають розкрити потенціал дитини в мистецтві малювання. Малювати онлайн набагато простіше ніж олівцями адже повторювати можна нескінченну кількість разів, не витрачаючи при цьому олівці і папір, ігри малювання абсолютно безкоштовні.

Також в цьому жанрі зібрано і велика кількість ігор в яких потрібно не тільки малювати, а й займатися розмальовуванням вже готових картинок. Є велика кількість кольорів, які потрібно красиво застосувати в зображенні. Онлайн ігри спокушають тим, що тут малювання відбувається з не граничною легкістю, одним натисканням клавіші, Ви можете зафарбувати якийсь фрагмент в певний колір, якщо Вам цей колір не сподобався, то тут же одним натисненням Ви можете повернути все назад і спробувати якийсь інший колір. Не буде зіпсовано десятки корисних аркушів паперу і стільки ж олівців. В іграх Ваш творчий потенціал теж може повноцінно розкриватися.

Ще флеш ігри підкуповують тим, що тут представлена ​​велика кількість героїв з різних мультиків, багато персонажів коміксів, просто вигаданих героїв авторами гри. Можуть бути картинки на яких зображена якась природа або пейзажі - красиві високі гори або широкі річки з рясною рослинністю на берегах, безкрайнє море або спекотна пустеля. Крім пейзажів зустрічаються і натюрморти, де зображені солодкі фрукти або соковиті овочі. Є і жанр портрета, тут від автора буде потрібно чуттєвість до зображеного персонажу, щоб максимально виразити емоції на ньому або просто навести чітко контури обличчя.

Займатися малюванням онлайн можуть пробувати, як трохи досвідчені художники, які вже мають практику малювання на справжніх полотнах, так і люди, які тільки починають знайомитися з цією сферою діяльності. Малювати тут доведеться більш приземлені анімаційні картини, понад високого мистецтва може й не бути, але в анімації теж є багато цікавого, що змусить Вас посидіти кілька годинок і помалювати. Загалом, якщо Ви відчуваєте, що здатні створювати нове і унікальне своїми руками, тоді вперед відкривати ігри з даного жанру.