Ігри маджонг онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри маджонг

Що це таке за слово? Якщо Ви ще не знаєте, то ми Вам підкажемо. Маджонг - це настільна гра, яка має дуже велику популярність в країнах східного світу. У істинно китайської, та й взагалі східній культурі маджонг являє собою російський покер, тільки з використанням кісточок, які нагадують доміно. Природно, що позначаються всі вони китайськими символами і для простої людини, якщо Ви не китаєць вони будуть не дуже зрозумілими. Гра вимагає дуже великої уваги, зібраності і концентрації, відмінної пам`яті, ну і звичайно ж, як і будь-яка інша гра в цьому жанрі - везіння. Без везіння зараз взагалі ніяк, особливо якщо Ви граєте в азартні ігри, а маджонг саме такою грою і є. В дану гру зазвичай грає чотири людини, може і менше, але ніяк не більше. Гра ведеться на рахунок, хто набере більше очок - той і переміг. Іноді можуть бути ставки в грі і переможець забирає весь призовий фонд.

В онлайн іграх Ви будете зустрічатися не з класичним маджонгом в який грають в Японії та Китаї, а в похідну гру - пасьянс Маджонга, де потрібно буде розкладати кістки з Маджонгу в певному порядку, дана гра розрахована всього лише на одну людину, але також вимагає від гравця дуже великої уваги і зібраності. Якщо Ви почнете щось складати не в тому порядку, як потрібно, то на цьому гра може зовсім зупиниться. Завдання полягає в тому, що потрібно набрати якомога більше очок, а це вийде зробити, якщо Ви будете не тільки уважними, але ще й швидкими і зможете розібратися із цим пасьянсом за мінімальний час.

Ходять легенди, що класичний маджонг в який грають кілька чоловік придумав ще до нової ери відомий китайський філософ Конфуцій, але наскільки це правда сказати не може ніхто. Міфів про походження цієї гри існує дуже багато, є навіть така, що її придумали на Ноєвому ковчезі під час Великого потопу.

Дана гра була переведена на багато інших мов світу і в даний час, самі азартні гравці теж насолоджуються цією грою. У флеш іграх важко знайти класичний маджонг, який був створений в Китаї і в який зараз грає понад чверть населення планети, але є багато інших модифікацій даної гри, які будуть не менш цікаві, варто тільки почати партію і Ви відразу ж ввійдете в дикий азарт від якого буде не просто позбавиться. Нас завжди привертає щось нове, так спробуйте цю нову для себе гру.