Ігри майбутнє онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри майбутнього

Інтерес до того, що ж нас чекає в майбутньому виникав завжди у багатьох людей і це досить просто пояснити, адже людям часто здається, що життя йде до досконалості, прогрес не з`ясованими темпами створює різні ноу-хау, які спрощують і роблять наше життя більш цікавим. Але чи так це насправді?

Як з власних фантазій, так і з фільмів про майбутнє нам здається, що автомобілі будуть літати, немов маленькі літаки. Всі міста будуть виглядати, як здоровенні мегаполіси з дуже високими будинками, з відсутністю якої-небудь зелені. Але всі ці уявлення залежать тільки від того наскільки далеко ми будемо дивитися в майбутнє. Давайте спробуємо пофантазувати про майбутнє разом. Візьмемо період так років через 50 - у людей будуть автомобілі дуже сильно не схожі на нинішні, але літати вони ще не будуть. У квартирах буде зроблено ремонт в якомусь стилі хай-тек або ж люди навпаки стануть повертатися до традицій минулого. У всіх будуть різні цифрові штучки, які будуть мати дуже маленькі розміри і за кілька часток секунд будуть розгортатися в здоровенні екрани. Навчання в школах і університетах може стати дистанційним. У нашому світі будуть з`являтися роботи, які будуть виконувати багато домашньої та іншої фізичної роботи, а люди всі фізичні навантаження будуть заміщати в тренажерних залах. Це таке більш оптимістичне припущення картини майбутнього. Якщо уявити песимістичне, то в світі буде страшний голод, люди будуть поділені на класи, ті у кого є їжа і ті, для кого вона не доступна і не доступні інші блага тієї цивілізації. Картини можна представляти різні і чим більше період ми будемо брати, тим важче нам фантазувати.

Завдяки цим необмеженим фантазіям було створено безліч художніх картин в яких по різному описується майбутнє. Скільки створено голлівудських фільмів про майбутнє, де люди підкорили космос і живуть в різних фантастичних спорудах, які їх оточують. І завжди з цікавістю сприймаються нові картини про те, що може чекати людство через кілька десятків або сотень років. Майбутнє це найкращий напрямок для фантастів.

Ігри, які представлені в цьому розділі мають фантастичне напрямок і найчастіше показують, якісь процеси, які відбуваються з світі майбутнього. Вони можуть бути цікаві всім, не обов`язково подобається Вам фантастика чи ні. Це фантазія творців ігор, яка видається для любителів онлайн ігор. Не бійтеся фантазувати і Ви про майбутнє, нехай у ваших думках воно буде саме барвисте і оптимістичне.