Ігри магія

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри магія також відносяться до категорій

Ігри на увагу Автобуси Азартні ігри Аніме Бігалки Битви Будинок Вінкс Вежі Вогонь і вода Водіння Вода Гаррі Поттер Герої Гравіті Даша мандрівниця Денді ігри Доктор Дора Дорогоцінності Дракони Екшн Замки Захист Збиралки Знайди відмінності Знайди пару Карточні ігри Квіти Квести Коні Кулінарія Курсор Кухня Лабіринти Місто Магія Магазин Медицина Метелики Монстри Ніч На спритність Напої Наука Небо Невидимка Оборона Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Острів Перевдягалки Пересування предметів Подорожі Покемони Поцілунок Пошук предметів Привиди Пригалки Принцеси Природа Пузирі Романтика Рятувалки Свині Середньовіччя Скарби Скупчення Стрілялки для хлопчиків Страшилки Том і Джері Торгівля Три в ряд Уважність Фізика Феї Фентезі Фермер Хімія Хелловін Шарики Шахи Шукати предмети Шутери Яйця

Онлайн ігри магія

Магія - це термін, який описує речі, що відбуваються і яка людина не може пояснити з точки зору науки. Таким чином під цей термін може ставитися досить багато речей, адже наука їх ще не описала. І коли щось стає зрозумілим людству і описується з наукової точки зору, а не базується на домислах, тоді відразу цей факт з розділу магії перекочовує в наукові трактати. Але як би вчені всього світу не намагалися пояснити певні факти, нічого окрім домислів знайти у них не виходило, саме тому магія і існує.

Магія - це щось надприродне, те що впливає на предмети дистанційно - телепатично. Чаклунство і шаманство - це теж магія, ворожіння - все це магія. Хоча не так давно і астрологія теж вважалася магією. Магією є якісь фізичні процеси, які відбуваються над матеріальними рівнем людського буття. Можливо це взаємодія елементарних частинок на доатомному рівні, можливо ще на більш тонкому рівні, а може це взаємодія відбувається на більш глобальному рівні. На даний момент цього ще ніхто однозначно сказати не може. Але магія завжди цікавила людство в різні періоди, адже магія представляла необмежене джерело енергії для людини, яке може бути використано як в мирних цілях, так і в злих, з метою захоплення людей або території. У багатьох напрямках мистецтва магія зустрічається в різних проявах. Дуже часто вона згадується в художніх фільмах. Існує багато відомих фільмів з жанру фентезі, в яких магія використовується як звичайне явище, згадати хоча б `Володар кілець`. Ось з цим магічними фактами ми й пропонуємо Вам ознайомитись в серії онлайн ігор магія, зібраних у цьому розділі.

В онлайн іграх магія теж зустрічається в різних своїх проявах. Вам потрібно буде грати за якогось доброго мага, чарівника або фею, які борються проти зла і роблять добрі справи. Доведеться освоїти магічні прийоми і навчитися управляти магічними силами. Магія завжди повинна перебувати під контролем, інакше коли вона виходить з під контролю, то може статися багато біди. Такі ігри завжди будуть цікаві дітям різного віку, адже їх так цікавлять речі, які не можуть розумно описати!