Ігри магазин онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри магазин безкоштовно грати онлайн

Це солодке слово `шоппінг`! Акції, знижки, захоплюючі дух враження, радість від вдалої покупки.

Онлайн ігри для дівчат

магазин дозволять вам переживати ці емоції знову і знову. Ну хто встоїть перед такою спокусою?

А чи знаєте ви що у покупця, продавця і господаря супермаркету психологія абсолютно різна. І мета у кожного своя. Хочете зрозуміти, чим вони відрізняються? Тоді вибирайте відповідний сюжет!

Гість торгової мережі

Отримавши список товарів, які вам потрібні, ви відправляєтеся за покупками. Однак шлях до каси не завжди буває простим. Вам належить не тільки знайти конкретну річ, але і виконати інші умови - наповнити кошик за певний час і не вийти за рамки встановленого бюджету.

А ще не піддатися на заклики помітної реклами та вмовляння консультантів. І не придбати під їх впливом що-небудь абсолютно марне. Тому будьте пильні!

Робота продавця

Вам цікаво, що вас чекає в торговому залі? Основних завдань кілька, але вони надзвичайно відповідальні:

  • Принести товар зі складу
  • Розставити його на полиці таким чином, щоб покупець відразу його знайшов


Нічого, здавалося б, складного. Та тільки товар завжди закінчується несподівано швидко, а покупці часом трапляються досить нетерплячі. Так що вам доведеться проявити всю свою вправність.

З проходженням кожного рівня ваші можливості будуть рости - збільшуватися прилавки і підвищуватися швидкість пересувних візків.

Головний керуючий

Коло турбот цього персонажа зовсім інше. Вам, як власникові магазину, необхідно стежити за тим, які пропозиції користуються підвищеним попитом, розширювати асортимент товару, облаштовувати інтер`єр свого закладу. Але все це не на шкоду прибутку.

І якщо ви до сих пір не мали уявлення про такі поняття як `Маркетинг` і` бізнес-план`, то ігри Магазин заповнять цю прогалину. Приготуйтеся отримувати нові знання!

А тепер найцікавіше - вибір торгового центру. З чого ви почнете? З зоомагазину або ювелірного відділу, продуктового супермаркету або квіткової лавки, весільного салону або магазину елітної косметики? Куди б ви не відправилися, пам`ятайте, що терпіння і наполегливість завжди приносять удачу. Зустрічайте її!