Мадагаскар ігри безкоштовно грати онлайн

Мультфільм Мадагаскар полюбився не тільки дітям, а й дорослим. Тварини, які прожили довгий час в зоопарку в Нью - Йорку, давно мріяли повернутися на батьківщину. І ось вони опинилися в природному середовищі існування на острові Мадагаскар. В їх неймовірні пригоди ви можете тепер програти в іграх Мадагаскар.

В іграх головними героями стали, звичайно, пінгвіни. Ми подбали про те, щоб були зібрані в одному місці найкращі і цікаві ігри. У такому випадку вам легше буде вибрати улюблену ситуацію. Ігри дуже насичені. Ви будете брати участь в гонках і стрибати з парашутом. Веселі аркадні ігри та головоломки. Карткові ігри та логічні. Разом з героями Мадагаскару прийміть участь у всіх їхніх пригодах безкоштовно.

Головними героями гри Мадагаскар, звичайно, стали звірі. Ви їх добре знаєте. Але ми спробуємо розповісти про них більш докладно.

Одним з найулюбленіших і популярних звірів у зоопарку був лев Алекс. Цар Нью - Йорка - так називали його там. Напевно, з усіх звірів він більше всіх мріяв опинитися на волі. Живучи в зоопарку і обожнюючи стейки з м`яса, Алекс знати не знав, що це м`ясо беруть з тварин.

Зачинщиком втечі був Марті. Коли втекли пінгвіни, зебра Марті переконав друзів зробити те ж саме. Правда, їх на вокзалі впіймали і вирішили поселити в кенійському заповіднику. Але пінгвіни викрали судно, і вивалилися контейнери з тваринами припливли на острів Мадагаскар.

Жираф Мелман дуже нервове тварина і завжди приймає ліки. М`який характер бегемотихи Глорії допомагає позбавитися від різних сварок, які трапляються з друзями.

Але самі харизматичні і безбашенні персонажі - це, звичайно, пінгвіни. У всіх іграх Мадагаскар вони головні. То вони летять в Антарктику, але відкрилася перед ними холодна і непривітна земля не сподобалася їм. То вирішили відправитися в рай, так вони прозвали Флориду. Але сталося непередбачене, закінчилося паливо, і вони опинилися в Мадагаскарі.

Команда з чотирьох пінгвінів знає толк в пригодах, і завжди потрапляє в них. Нехай вони у них небезпечні, але дуже веселі.

Королем всіх лемурів острови є Джуліан Восьмий. Дуже любить, коли увагу звертають тільки на нього. Хоче вберегти своїх лемурів від гієн. А гієни вважаються на острові хижаками, і дуже небезпечними. У грі вони - лиходії.

Це все герої цікавої ігри Мадагаскар, разом з якими ви дуже весело і пізнавально проведете свій час.