Ігри ляльки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток ляльки

У цій категорії зібрані ігри в яких головні персонажі - ляльки. Це і Братц і Барбі і їх друзі, а також це й інші ляльки, не настільки відомі але не менш цікаві.

Ляльки як іграшки з`явилися ще дуже і дуже давно, їх створювали як деяку форму що нагадує по своїм контурам людину або певну істоту, тварину. Пізніше ляльки стали отримувати гармонійніші форми, робити їх стали з фарфору або інших дорогих матеріалів тому, дозволити собі таку іграшку міг не кожен. Але далі навчилися вистругувати ляльок з дерева, ліпити з глини і так вони пішли в маси.

Зараз же ляльки роблять з полімерних матеріалів - гуми, пластмаси і їх асортимент досить великий. Тепер лялькою може бути будь-який з мультяшних героїв, що дуже подобається дітям, адже персонаж йому давно знайомий завдяки телевізору.

У стародавні часи ляльки створювали для того, щоб потім проводити над ними якісь обряди та інші містичні дійства. Напевно, всі добре чули про ляльку вуду. Це саморобна лялька, яка проходила певні містичні процедури, після яких отримувала духовний зв`язок з людиною на яку спрямовані заклинання. Є цілі обряди, які використовують ляльку вуду. Дана лялька використовується зазвичай в темній магії, щоб зробити людині якусь капость.

Зараз ляльки служать тільки для того, щоб розважати дітей. Діти, коли граються з цими іграшками відчувають себе дорослими, уявляють, що ляльки їхні діти і вони доглядають за ними, проявляти ласку і любов. Не рідко трапляється, що дівчинка вже виростає, але ніяк не може розлучитися зі своєю улюбленою лялькою і продовжує за нею доглядають до тих пір, поки у неї не міняють інтереси, наприклад, вона починає зустрічатися з хлопчиком. Ось хлопчики в ляльок не грають, для них є машинки та інша техніка, але вони можуть знущатися над ляльками, використовувати їх як пасажирів в своїх машинах або в інших цілях, часто військових або наукових. Для дівчаток є широкі можливості з маніпуляціями ляльок, їх можна переодягати, мити, виводити на прогулянку. Для ляльок створюється ще велика кількість інвентарю, будуються спеціальні маленькі будиночки, в яких ляльки можуть жити і проводити свій вільний час. Все робиться з маркетинговими цілями, щоб батьки купили дитині не одну ляльки, а ще велику кількість інших додаткових речей до цієї ляльці.

Ну а в наших онлайн іграх з ляльками дитина відкриє для себе багато цікавого, тут можна з улюбленими ляльками робити усе що чаду буде завгодно. Адже кількість ляльок в онлайн іграх ніколи не закінчується. Приємної гри!