Ігри людина павук

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри людина павук

Одним з найулюбленіших персонажів багатьох дітей є людина-павук. Він володіє супер здібностями павука, тобто може пускати павутину, далеко стрибати, пересуватися по вертикальних поверхнях. Його популярність знаходиться на ряду з такими відомими героями, як Бетмен, Супермен і так далі. Людина-павук володіє характерним костюмом, який складається з червоного і синього кольору, на обличчі у нього знаходиться маска, на якій зображена путина. Костюм ідеально покриває його тіло, таким чином, щоб було максимально зручно пересуватися.

Даний герой з`явився з однойменного фільму, який був знятий більше десяти років тому. За сюжетом цього фільму, простого хлопця, який навчається в коледжі, кусає дивний павук. Спочатку нічого дивного начебто з ним не відбувається, але поступово він починає відчувати дивні відчуття, у нього посилюється зір і слух, з`являється небачена сила в руках. Хоча до цього він був не найуспішнішим учнем, у нього були деякі конфлікти з іншими учнями, які він не міг вирішити. Природно, що у фільмі замішана і велика любов до симпатичної дівчини, яка навчається разом з ним, але його не впевненість у своїх силах, не дає йому можливості з нею зблизитися. Після того, як у нього почали з`являтися супер можливості, хлопець зрозумів, що їх потрібно використовувати для боротьби з злочинцями і різними лиходіями, власне, чим він і починає займатися. Як і в будь-якому іншому екшені, його дівчину захоплює самий головний лиходій і йому доводиться її рятувати. Після неймовірного успіху першої частини, було вирішено знімати продовження цього фільму, тому вийшла друга і третя частина. У наступних фільмах людина-павук зустрічається з новими лиходіями, яких він успішно долає. Йому доводиться не просто з ними боротися в кожній частині, творці фільму придумують якісь нові труднощі для головного героя, з якими він вдало справляється.

Після успіху фільму, людина-павук отримав таку популярність, що було створено анімешний мультик з його участю. Також почали випускати іграшки у вигляді головного героя і навіть іграшки його супротивників, які користуються дотепер великою популярністю серед дітей. Якщо про Бетмена або супермена вже трохи призабули, то людина-павук ще досі тримається на піку популярності. Одними іграшками його популярність не була обмежена, і було випущено багато відеоігор, у тому числі онлайн ігор, які представлені в даному жанрі. У даних іграх Ви зобов`язані допомагати людині-павуку боротися з небезпечними лиходіями. Для цієї боротьби у нього буде багато понад можливостей, головне навчитися максимально ефективно їх використовувати. Якщо Ви є великим шанувальником саме цього героя, то дані ігри будуть відмінною можливістю провести разом з ним час, в жорстокій боротьбі з іншими злодіями.