Ігри онлайн лучник

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в ігри лучник

Люди на зорі свого розвитку разом зі знаряддям для обробки грунту і матеріального виробництва винаходили знаряддя війни. Першою зброєю були різні кам`яні біти і сокири, якими можна битися тільки в безпосередньому контакті з ворогом. Завжди велися пошуки такої зброї, яким можна вражати свого супротивника на відстані і проводити ефективне полювання на диких звірів. Однією з таких, більш менш ефективної зброї, якою можна було вражати супротивника на великій відстані став лук. Лук був настільки ефективною зброєю, що зміг пережити не одне століття і навіть не одне тисячоліття, і в наші часи, до цих пір лук, використовується в багатьох видах спорту. Класичний лук виглядав, як дерев`яна або металева дуга, між кінцями якої сильно натягнута міцна нитка. Таким чином, натягуючи цю нитку, людина створює величезну потенційну енергію в дузі лука, а також у самій нитці. Після того, як нитка відпускається, вся ця енергія моментально вивільняється і таким чином штовхає стрілу, яка була зачеплена за нитку, з величезною силою. Стріла володіє такою формою, що здатна легко розсікати повітря і зберігати прямолінійний рух. Прямолінійний рух стріли зберігається також завдяки тому, що стріла має обважений наконечник, який і служить накопичувачем енергії та інерції. За рахунок цієї властивості стріл, ними можна стріляти не тільки прямолінійно, а й під дуговою траєкторією, тобто запускати стрілу вгору і вона на певній відстані опускатиметься до низу таким чином, вражаючи свою мету зверху вниз.

У стародавніх і середньовічних арміях, людей які мали добрий зір і вміли точно стріляти з лука, відбирали в окремі загони лучників. Вони звичайно знаходилися в самих останніх шеренгах військ і проводили атаку найперші за допомогою лука. Таким чином, лучники вибивали певну кількість війська противника ще до безпосереднього зіткнення на полі битви. Лучники вважалися елітними військами, яких не пускали в стикові бої з ворогом.

Лучники є героями багатьох комп`ютерних та онлайн ігор, як самостійні бойові одиниці, які здатні впоратися з невеликими загонами супротивника. У даних іграх, Вам належить освоїти техніку стрільби з лука, навчитися робити влучні постріли, а також робити постріли по певній траєкторії, роблячи поправку на земну гравітацію і вітер. До речі, вітер може створювати серйозні проблеми для лучника і для виконання точно пострілу. Разом з тим, крім військових ігор, тут представлені спортивні ігри. У даних іграх, велика кількість лучників змагаються в мітку стрільбу з лука по мішенях. Довести свою перевагу в таких іграх буде дуже не просто.