Ігри на логіку

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в безкоштовні ігри на логіку

Мозок - інструмент логіки
Одним із найдивовижніших і досі погано вивчених людських органів є мозок. За своїм складом мозок складається з двох основних речовин - сірої мозкової тканини і білої. А ці тканини в свою чергу складаються з дуже великої кількості нервових клітин, які називаються нейрони. Ці клітини мають довгі закінчення і здатні з великою швидкістю проводити електричні імпульси. Ось ці електричні імпульси і є тією інформацією, якою ми можемо оперувати у своїй голові. Але разом з тим, нейрони здатні збуджуватися, таким чином, в результаті чого ми обробляємо якусь інформацію, аналізуємо її, приходимо до певних логічних висновків. Чим більше нейронів задіяно в цьому процесі, тим краще і швидше мусить виходити обробляти поставлену інформацію. Насправді процес цей зовсім не простий і ще дуже погано вивчений самою людиною, але поверхово ми можемо бачити, як швидко мозок здатний переходити від однієї думки до іншої і який обсяг інформації може зберігати в собі. Ходять деякі думки про те, що наш мозок зовсім працює тільки на 5% відсотків від усієї своєї потужності і якби він працював значно краще, то невідомо, щоб тоді б людина вміла. Є деякі фантастичні фільми, які описують можливості людського мозку, якщо він працює більше, ніж на 5%. Можна здивуватися вже відомому тому, що в одній клітці нейроні може зберігатися інформація, яка прирівнюється до цілої енциклопедії, а у людини таких клітин мільярди. Є ще багато наукових фактів, які доводять дивовижність людського мозку, але всі вони зводяться до того, що цей потенціал можна і потрібно розкривати, щоб справлятися з великим потоком інформації.

Необхідність логіки
Для того, щоб людина жила і розвивалася, їй необхідно постійно задіяти свій мозок для вирішення тих чи інших логічних задачок. Цим діти займаються ще в дитячому садку, потім в школі, потім в університеті і так протягом практично всього життя. Звичайно, що школа і університет це само собою, але не потрібно забувати ще про таку прекрасну можливість для різних логічних вправ, як онлайн ігри. В іграх можна отримати доступ до більш різноманітним логічним вправам, які безсумнівно зможуть позитивно вплинути на мозок людини і змусять його працювати більше і продуктивніше. Все те, з чим доводиться зустрічатися в онлайн іграх, в майбутньому буде позитивно використано в школі, університеті або якихось інших закладах. Навіть у самому звичайному повсякденному житті, читаючи книги або газети, буде набагато простіше аналізувати всю викладену інформацію, виділяти серед цієї інформації більш корисну і ту, яка зовсім не зможе бути корисною. По телевізору, наприклад, показується багато не потрібних речей, які просто засмічують голову, але якщо людська логіка працює добре, то можна швидко розібратися в тому, що з телевізора корисне, а що зовсім не потрібно. Людина зможе швидше знаходити корисну для себе інформацію в книгах, адже для того, щоб щось знайти, потрібно мати уявлення, що саме потрібно знайти і з чого найкраще починати ці пошуки.

Дуже важливу роль логічні здібності мають в роботі детективів. Їм доводиться розплутувати довгі клубки злочинів, переходячи від одного доказу до іншого і відтворюючи повну картину злочину. У цьому можна добре переконатися і навіть здивуватися, якщо Ви подивитеся або почитаєте про пригоди найвідомішого сищика всіх часів і народів - Шерлока Холмса. Для розкриття злочинів, які відбувалися в рідному місті цього героя, Шерлок використовував свій унікальний дедуктивний метод. Суть одного цього логічного методу полягає в тому, що з якихось загальних висновків виходять конкретні висновки щодо дії, яка сталася. Також одним дуже знаменитим серіальним детективом, який має неймовірну логіку - є лейтенант Коломбо. Цей герой просто заворожує тим, як він справляється з якимось злочином і розбирає, що трапилося по маленьким поличках. Можливо лейтенант Коломбо не такий легендарний, як Шерлок Холмс, але в нього також є чому повчитися. Крім цих героїв, є ще багато інших відомих детективів, які демонструють просто неймовірні здібності людського мозку при вирішенні тих чи інших задачок. Але є такі інтелектуальні детективи, які займаються розслідуванням не кримінальних злочинів, а наприклад, медичних загадок. На думку відразу ж спадає відомий серіальний персонаж - доктор Хаус. Цей герой якусь складну медичну справу може вирішувати кілька днів і, в процесі постановки правильного діагнозу, буде використовувати далеко не стандартні медичні способи, але, не дивлячись на це, вони мають певне логічне пояснення і таки здатні вирішити задачку. Тій роботі, яку проробляє цей герой, можна тільки дивуватися і дивуватися. Більшість із знакових детективів зображуються саме в кінематографі, але багатьох ми також можемо побачити і в книгах або навіть мультфільмах. Коли дивишся на те, наскільки бувають заплутані логічні загадки, то дивуєшся тому, як змогла людина взагалі це придумати і це вирішити. Але в реальності бувають більш заплутані задачки, просто не про всіх них можна так просто дізнатися. У кожному разі, для того, щоб з таким же успіхом справлятися з такими загадками, як ми можемо бачити в різних детективах, необхідно бути ерудованим, читати дуже багато високоінтелектуальних книг і з легкістю розбиратися в дуже складних речах. Багато людей думають, що їм просто не дано демонструвати такі логічні здібності, але вони швидше за все недооцінюють себе і мало читають і розвиваються. Ті ж онлайн гри вже можуть мати деяку користь у розвитку людської логіки, потрібно тільки звернутися до них і знайти найбільш підходящу для цього гру.

Філософія і логіка
Не потрібно думати про логіку, як про якийсь абстрактний процес, адже насправді це ціла наука, яка є розділом філософії. Логіка має в своєму арсеналі різні методи, які потрібно знати і вміти користуватися. Сюди відноситься все, чим людина може користуватися, коли думає - аналіз і синтез, індукція і дедукція, висновки та умовивід, пам`ять, увага, швидкість мислення, аргументація і визначення і ще багато чого іншого. Якщо філософія розглядає весь світ в цілому, то, як в ньому відбуваються різні процеси, як людина пов`язана з природою, своїм мисленням, з іншими людьми і так далі, то логіка має конкретні завдання, які полягають в тому, щоб розібрати основні методи людського мислення і розібрати це мислення, як процес. Іноді логіку розглядають, як науку про міркування і висновки, способи доказів і спростувань. У логіці є свої завдання, які потрібно вирішити, щоб прийти до висновку з певних передумов.

Логіка має дуже велику історію, що формувало її протягом багатьох тисячоліть і в багатьох релігіях. Адже потрібно розуміти, що раніше логіка тісно була взаємопов`язана з іншими течіями - релігією, метафізикою, етикою і так далі. Разом з тим вона є прикладною наукою, яка активно використовується в наукових дослідженнях, таких наук, як математика, біологія, хімія, фізики, лінгвістичних науках і багатьох інших, тому їй і потрібно приділяти так багато уваги.

Логіка в онлайн іграх
За своїм сюжетом логічні онлайн ігри можуть бути настільки різноманітними, що такого ніколи не побачиш в якихось реальних іграх. У першу чергу, хочеться сконцентрувати уваги на тих онлайн іграх, в яких потрібно буде мати справу з якимись геометричними фігурами і тілами. У таких іграх дуже важливо швидко орієнтуватися в різних формах тіл і кольорах. Найчастіше, гравцеві потрібно буде знаходити певні закономірності між деякими фігурами. Також велику частину ігор складають ті, в яких потрібно проводити певні маніпуляції з фігурами, пересувати їх з одного місця на інше, додавати відсутніх фрагментів і так далі. Не досвідченому гравцеві буде відразу важко нормально зорієнтуватися в тій чи іншій логічній грі, але завжди на це необхідно витратити всього трохи часу і тоді все почне виходити. Геометричні фігури допомагають людині мислити більш абстрактно, не прив`язуючи свої думки до якимось конкретним персонажам або процесам. Дитина, яка буде багато грати в подібні ігри, потім зможе набагато швидше орієнтуватися в школі на уроках математики, алгебри та геометрії. Часом у такі логічні ігри додають елементи фізики, тому можна бачити діє гравітація на ті, чи інші ігрові об`єкти або ще щось в цьому роді. Детально розглядається саме механіка різних процесів і сили, які між собою взаємодіють. Але крім механіки, також можуть бути розглянуті й інші розділи фізики, наприклад, термодинаміка, де будуть активно задіяні процеси трансформації теплової енергії. Може також розглядатися і електрика, з усіма відповідними процесами. Можна сміливо судити, що логічні ігри здатні мати дуже позитивний вплив на підготовку дитини до серйозних наукам, які вивчаються в школі. Як завжди головне правильно підібрати гру, за якою буде сидіти дитина, і тоді вже з цієї гри і можна буде отримувати необхідні знання.

Разом з тим, є багато логічних ігор, які мають у своєму сюжеті конкретних ігрових персонажів. Так, як дітям найбільше подобається мати справу з тваринами, то ми можемо побачити чимало логічних ігор, де активно задіяні різні тварини. Дуже часто можна бачити пінгвінів, але крім пінгвінів, також можна бачити і багатьох інших тварин, наприклад, кішок, собак, мавп. Крім цього можуть бути і птиці, адже з птахами також цікаво мати справу. Зазвичай, потрібно допомагати таким тваринам, впоратися з якимось завданням, яке перед ними ставитимуться в грі, але можуть бути й інші більш різноманітні сюжети. Автори ігор постійно намагаються придумувати унікальні ігри, щоб радувати ними дітей і це у них дуже непогано виходить. Якщо мова заходить про якісь персонажі, то в першу чергу можна зустріти таких популярних персонажів, як Маріо, Барбі, Міккі Маус, Скубі Ду, Губку Боба та інших настільки поширених героїв. Вони постійно з`являтися не тільки в логічних іграх, але ще і в багатьох інших.

А є й логічні ігри, які максимально наближені до реальності. До таких ігор можна в першу чергу віднести симулятори втечі, де головному гравцеві потрібно прикладати всі зусилля для того, щоб вибратися з якогось дивного або навіть страшного місця. У таких іграх весь ігровий процес зазвичай проходить від першої особи, тому перед гравцем все відбувається так, як би це могло проходити в реальності. Для того, щоб поступово просуватися в таких іграх, потрібно гарненько оглядати практично кожен куточок того приміщення, де виявляється головний герой і дивитися, що не так. Як тільки можна розглянути якийсь цікавий предмет, то його потрібно спробувати взяти і як тільки це вийде зробити, то далі потрібно буде думати над тим, як його можна використовувати. У міру вирішення саме логічних завдань у гравця буде виходити просуватися все далі й далі. Якщо в подібну гру додають фактор часу, то рухатися відразу ж потрібно набагато швидше, але це може тільки заважати, адже в поспіху не все виходитиме.

Величезну складову мають настільні ігри, в яких потрібно грати подібно до того, як це відбувається в реальності, тому нічого понад дивного в таких іграх Ви все одно не зможете побачити. Якщо комусь і цікаві такі ігри, то знайти їх буде дуже легко і їх доступно у великій кількості. Це можуть бути як карткові ігри, так і такі специфічні, як монополія, де використовуються спеціальні фішки. Дуже часто в настільних іграх може бути задіяно декілька чоловік і відповідно потрібно шукати друзів, які зможуть скласти компанію.

Багатьом дітям і не тільки дітям, а й дорослим людям подобаються ігри, в яких потрібно щось підривати і руйнувати. Відразу може здатися, що в таких іграх зовсім не потрібно думати логічно, а просто ставити бомби або стріляти хаотично в різні місця, але насправді це далеко не так. У таких іграх ще більше, ніж у будь-яких інших потрібно думати логічно, шукати місця, де найкраще встановити якусь бомбу так, щоб все навколо реально рознеслося з першого вибуху. Як і в багатьох інших іграх, розуміння того, де потрібно ставити ці бомби приходить не відразу, а через якийсь час, тому завжди повинна бути можливість для того, щоб потренуватися. Величезним позитивним моментом є те, що в них не буває нудно, гравець постійно думає логічно і як тільки у нього виходить повноцінно реалізувати свої логічні зусилля і зробити потужний вибух, то відбувається нереально потужний вибух, в результаті якого все розноситься на дрібні частини, а це виглядає просто феєрично.

Коли в логічних іграх починає використовуватися тривимірна графіка, то вони відразу ж стають неймовірно важкими і для того, щоб впоратися з поставленим завданням в такій онлайн грі, то потрібно думати дуже нестандартно. У когось це може виходити набагато краще, але тим, хто не звикли, думати, таким чином, буде дуже важко звикнути до тривимірним логічним завданням. Хоча, потрібно постійно пробувати щось нове і цікаве і тільки таким чином буде розвиватися логіка. Якщо ж постійно повторювати тільки те, що вже і так виходить дуже добре, то ніякого особливого розвитку спостерігатися не буде. На даний момент логічних ігор з використанням дуже якісної тривимірної графіки не так багато і їх доводиться довго шукати, але може бути в самому найближчому часі, такі ігри почнуть завойовувати все більшу і більшу популярність.

Потрібно розуміти, що саме логічні ігри, такі як ми їх знаємо, можна знайти тільки в онлайн версії, адже комп`ютерні ігри бувають зазвичай дуже великими і не можуть лаконічно представити те конкретне завдання. Так, що якщо Ви хочете швиденько знайти якесь цікаве завдання для себе і також швиденько його вирішити, то потрібно користуватися виключно онлайн іграми. Кожна гра може бути завантажена на комп`ютер в лічені секунди і якщо вона не сподобається, то також швидко можна буде знайти якусь іншу гру і завантажити її. Для того, щоб отримувати справжнє задоволення від ігор, то потрібно шукати їх з оригінальними сюжетами, а не якісь шаблонні, де змінені тільки деякі графічні елементи, а весь ігровий сюжет точно такий же, як і в багатьох інших іграх. Діти повинні приділяти найбільше своєї уваги саме цьому розділу, для того, щоб логіка відкривала весь свій потенціал.