Ігри лодки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про лодки

Що ми знаємо про човнb? Найпростіше уявлення про цей предмет, так це транспортний засіб для пересування на воді, який має вигляд видовженої коробки, зігнутої з одного боку для кращого напрямку по воді. Човен завжди герметично зшитий, щоб не пропускати воду, в іншому випадку човен просто затоне у воді. Використовуються човни на самих різних водоймах, якщо корабель може плисти тільки по морях, океанах і великим озерам і річкам, то човен може спокійно поміщатися навіть на найменших річках і озерах. Може дуже легко перевозитися на автомобільному транспорті, відрізняється своєю високою мобільністю. Для створення цих суден найчастіше використовують дерево, але таким же успіхом користується і метал, наприклад, залізо чи алюміній. Самими простими і зручними є гумові човни, які можна транспортувати в складеному вигляді, надути за короткий час, вмістити на будь-якій водній поверхні і також легко забрати з собою.

Як транспорт човен використовується в самих «водних» містах світу. Так, наприклад, у відомій Венеції без човна просто не обійтися. Адже практично все місто знаходиться у воді і щоб добратися до необхідного місця потрібно користуватися послугами прокату на човні. Під час великих паводків, які проходять у містах, жителі передбачають ці маленькі судна, як альтернативний засіб пересування.

На звичайні човни вішаються потужні двигуни внутрішнього згоряння і вони стають вельми швидкими катерами. На таких катерах ведуть патрулювання служби берегової охорони, які стежать за браконьєрами і іншими злодіями, які хочуть вчинити злочин на воді. Також ці служби займаються порятунком людей, які тонуть на воді або далеко відпливли від берегової лінії.

Ну і, звичайно ж, саме найбільш широке застосування човни отримали, як транспорт для прогулянок на воді. Як це романтично виплисти на човні абикуди на середину водойми або проплисти повз красиві водні рослини. Коли чудова погода і Ви сидите і злегка погойдувався в човні на слабеньких хвилях. Також для хорошої рибалки потрібно заплисти подалі від берега, а тут без човна вже ніяк не обійтися і більш того, від нього краще не відмовлятися, адже чим далі від берега, тим більше риба.

В іграх, що тут представлені Ви зможете побувати у всіх вище перелічених випадках, коли потрібне використання човни. Це може бути і романтичне побачення на воді і відчайдушна рибалка, це може бути просте пересуванні по вулицях затоплених міст, а також служба в береговій охороні. У будь-якому випадку навчитися управлятися з човном в цих іграх Вам доведеться.