Лінії гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри онлайн лінії

Лінія - це геометричне тіло на якому можна покласти кілька точок. Лінія має початок і кінець, хоча є замкнуті лінії в яких початок і є кінець і їх не виділиш окремо, хоча це вже більш філософське питання. З точки і лінії починаються всі постулати геометрії. Будь-яке геометричне тіло складається з ліній, їх комбінація і місцерозташування визначає назву фігури і її геометричні властивості. Через одну точку на площині або в просторі можна провести необмежену кількість ліній. Хоча лінія це не тільки суворо геометричне поняття, лінії використовуються в дуже різних науках і дисциплінах. Однією лінією можуть з`єднувати об`єкти, які знаходяться на великій відстані. Коли описують якийсь предмет, то часто говорять про його лінії і як вони розміщені на ньому, які мають контури і довжину. Лінії використовуються в побудові усяких графічних зображень. За допомогою одних тільки ліній можна зобразити будь-який об`єкт, тому вони і використовуються в кресленні і малюванні. Розташування декількох атомів поспіль вже можна назвати лінією, тому лінії міститися в будь-якому об`єкті. З цього виходить, що лінії досить умовне поняття з одного боку, а з іншого їх можна конкретно описати.

Чим відрізняється лінія від прямої? Пряма - це і є лінія, тільки лінія проведена між двома точками, звичайно на цю лінію можна накласти ще скільки завгодно точок, але тільки так, щоб вони не виходили за межі перших двох точок, які і створюють обмеження для цієї прямої. Лінію ж можна провести через необмежену кількість точок і вона не буде рівною прямою, вона може мати яку завгодно форму, бутии по різному закручена. Поняття про те, що паралельні лінії не перетинаються працює в тому випадку, що ці лінії і є прямими.

Онлайн ігри з лініями являють собою аркадні ігри в яких Вам потрібно буде перебудовувати різні об`єкти створюючи з них лінії, найчастіше саме прямі лінії. Це логічні ігри в яких все зводиться до того, що потрібно проводити якісь маніпуляції з лініями або цілими геометричними фігурами, які містять дуже багато ліній. Є навіть однойменна гра, яка така і називається лінії, де Вам необхідно вибудувати кульки одного кольору в пряму лінію для того, щоб вони зникли. Гра користується величезною популярністю і в цьому розділі Ви зможете зустріти багато ігор подібного сюжету, просто вони всі будуть представлені в різному графічному рішенні.