Безкоштовні ігри Ліло і Стіч

Студія Уолта Діснея вже багато років радує дітей оригінальними мультиками, в яких розповідається про фантастичні пригоди героїв, як з нашого світу, так і з інших галактик. Ще в далекому 2002 році був створений мультфільм, який розповідає про незвичайні пригоди інопланетянина і милу гавайську дівчину. Хоч фільм був створений вже так давно, але до цих пір його переглядають з величезним захопленням. За походженням головний герой мультфільму Стіч - інопланетна істота, яку було створено в результаті невдалого експерименту. Стіч тікає з лабораторії, де він був створений і опиняється на планеті Земля, на Гавайських островах. Там його Чекає безліч пригод, в результаті чого він знайомитися з дівчиною на ім`я Ліло, яка в подальшому і допомагає Стіч ховатися від галактичних мисливців, які прибули на Землю, щоб зловити Стіча. Стіч за сюжетом фільму має веселий характер, любить розважатися і здатний підняти настрій кому завгодно, Ліло ж досить важка дівчинка, яка має велику кількість проблем в сім`ї. Проте, не дивлячись на цю різницю в характерах головних героїв, вони швидко знаходять спільну мову і можуть відмінно розважатися разом. Крім головних героїв у фільмі задіяні ще велика кількість фантастичних другорядних персонажів. Що цікаво, то крім звичайної комп`ютерної анімації, при створення фільму часто ще використовувалися акварельні фарби, саме за допомогою цих фарб створювалися фантастичні фони різних просторів. Для більшої веселості фільму, в якості фонової музики дуже часто використовуються пісні легендарного Елвіса Преслі.

Успіх мультфільму був настільки нищівний, що студія дознімала ще продовження. Крім наступних частин, також був знятий мультиплікаційних серіал, де показуються інші пригоди головних героїв. Був також знятий сіквел до основної частини фільму. Але крім цього, на додаток до всього було створено ще велика кількість коміксів з Ліло і Стіч.

А для любителів різноманітних безкоштовних онлайн ігор, створюються ще й онлайн ігри за участю цих героїв. В одних іграх, вони представлені як самостійні герої, на яких, власне, і створений весь сюжет гри. У якихось інших іграх, вони виступають, як другорядні персонажі, й, не дивлячись на це, відмінно демонструють свої вміння. Є і серія логічних ігор, в яких гравцеві необхідно демонструвати здібності своєї пам`яті та уважності, адже Стіч і Ліло будуть представлені на якихось картинках або в певних головоломках.