Онлайн ігри логічні ланцюжки

Послідовність однакових або різних елементів, які мають схожу структуру або розміри і з`єднані однією ниткою називаються ланцюжками. Їх з`єднувати може не обов`язково нитка, це також може бути якийсь видовжений і гнучкий предмет, який легко отримує задану форму. Ланцюжки - це традиційно прикраса на шию, але також ланцюжком можна позначити будь-який інший предмет, який має вищезазначену структуру.

Як прикраса, ланцюжки використовуються вже дуже давно. Часто вони складаються з однакових монотонних ланок. Але на ланцюжки можуть окремо вішати хрестики або інші елементи, які вказують на приналежність до певної релігії. Можуть вішати не релігійну атрибутики, а якісь цінні речі, наприклад, ключ або кільце. Ланцюжки для прикрас складаються з дорогоцінних металів, срібла або золота, вкрай рідко використовуються інші метали.

Крім традиційних ланцюжків, які служать для прикраси є інші види ланцюгів. Ланцюги використовуються в якихось технологічних процесах. Також на здорових і потужних ланцюгах тримають велику рогату худобу або злих собак. Всі, у кого був чи є велосипед знайомі з ланцюжком, який використовується на ньому, особливо, якщо він часто спадав. Ось такі ж самі ланцюжки приводять в дію багато інших складних механізмів. Невелика група людей може створити живий ланцюжок, якщо візьметься за руки, адже це буде послідовність однакових елементів у великій системі. Такі живі ланцюжки часто утворюються на якихось мітингах чи акціях протесту.

До речі, ланцюжки дають нам можливість спостерігати за процесами, які відбуваються в середині такої системи. Напевно Ви чули про такий термін як «ланцюгова реакція». Це позначає той процес, коли при впливі на один з елементів ланцюжка він, немов по телеграфу, передає імпульс по всім іншим елементами. Таке легко спостерігати, якщо поставити рівненько кістки з доміно поруч, якщо штовхнути одну з цих кісток, то попадають всі.

В онлайн іграх Вам доведеться зустрітися з ланцюжками, які вішають на шию як прикраси, підібрати найкращий ланцюжок або навіть створити свій унікальний. А також тут представлені ігри в яких треба буде створювати різні ланцюжки з людей, автомобілів, тварин та інших живих і неживих об`єктів. Також можна зустріти ігри в яких Ви зможете ближче познайомитися з ланцюговими реакціями. Все це надзвичайно цікаво і кожна людина зможе знайти в таких іграх інтерес і для себе.