Ігри лабіринти онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри лабіринти грати онлайн

Лабіринти - це дійсно одне з семи чудес світу. Їх будували ще давним давно в античну епоху за часів життя міфів і легенд. У класичному варіанті виконання лабіринт має тільки один вихід. Якщо ж виходів декілька - це спрощує задачу і з такого лабіринту вибратися простіше. Є також лабіринти які не мають виходів, в стародавні часи вважалося що потрапляючи в такий лабіринт людина сходить з розуму, тому-що не знаходить виходу з лабіринту. Лабіринти існують як в онлайн іграх, так є і багато справжніх лабіринтів створених людською рукою. А скільки створила природа лабіринтів і заховала їх у печерах в яких можна провести все життя у пошуках виходу. Чого тільки варто пригадати печери в Україну в Тернопільській області, протяжність яких місцями більше 150 км! Ігри лабіринти - це досить складні головоломки, граючи в яких сильно задіюється логічне мислення, зорова пам`ять і фантазія. Граючи в ігри такого жанру Ви не дарма проведете час, навпаки з користю та цікавістю.

Лабіринти по своїй будові теж бувають дуже різні. Є звичайні лабіринти з рівними поворотами на 90 градусів, є кругові лабіринти бігати по яким складніше. Якщо Ви пам`ятаєте, то колись були цікаві лабіринти у вигляді книги, по яких потрібно було водити металеву кульку. Щоб ця кулька там котилася лабіринт потрібно було крутити в різних площинах. Зараз на мобільних пристроях на яких встановлено гіроскоп це робити набагато цікавіше і зручніше. А в флеш онлайн іграх це робити ще зручніше, адже нічого не потрібно крутити в руках, а легенько управляти мишкою або клавіатурою.

Сюжети ігри з лабіринтами теж бувають дуже різноманітні. Велика частина ігор з лабіринтами в яких потрібно просто знайти вихід або дістатися з точки А в точку Б. Але є цікава частина ігор в яких по лабіринтах доведеться від когось тікати або когось наздоганяти. Такі ігри відрізняються своєю динамічність і гострим сюжетом, адже думати в екстремальних ситуаціях куди складніше, мозок працює сильніше, очі бігають швидше. Але коли Ви досягаєте своєї мети полегшення, яке можна отримати просто неймовірне. Існують навіть такі ігри в яких по лабіринтах потрібно їздити на машині або боліді формули-1. Повірте, що це дуже складно, адже керувати машиною у вузькому лабіринті дуже не просто, а коли на арені присутній ще суперник на аналогічній машині відчувається нереальний азарт, який змушує думати швидше й швидше. У будь-якому випадку ігри з лабіринтами цікаві й динамічні, вони розвивають відчуття простору, працює логічної мислення, яке змушує Вас прораховувати ходи наперед, навіть не ходи прораховувати, а переглядати свій шлях на кілька доріжок наперед.