Ігри лабіринти для дітей онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Розвиваючі ігри для дітей лабіринти також відносяться до категорій

3D ігри 3D головоломки Pacman Іграшки Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інтелектуальні ігри Автомобілі Бігалки Бігати й стрибати Бен 10 Бомби Бродилки для хлопчиків Будівництво Вогонь і вода Вода Гаррі Поттер Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гравіті Дід мороз Денді ігри Джунглі Дороги Дорогоцінності Жаби Задачі Збиралки Змійка Знайти вихід Зума Квіти Квести Клітини Кольорові ігри Коридори Кролики Кубики Курсор Літаки Лабіринти Лабіринти для дітей М`ячик Магія Малюки Медведі Монстри Морські ігри На спритність Новий Рік Обслуговування Онлайн ігри Підземелля Пірати Подарунки Подорожі Покемони Пошук предметів Рибки Сітка Смішарики Собаки Сокобан Страшилки Стрибки Том і Джері Фрукти Шарики Шукалки Шутери Яйця

Ігри лабіринт для дітей

Лабіринт - це досить складна головоломка в якій як правило є лише одне вірне рішення. Але інколи, якщо лабіринт дуже великий, то виходів може бути декілька, але це не означає що вийти з такого лабіринту просто, навпаки, чим більше лабіринт тим важче знайти вихід не дивлячись на кількість виходів. Якщо людину поставити в центр великого лабіринту, то швидше за все вихід з нього він не знайде. Ця конструкція має містичне походження, є версія що в древньому римі таким чином стратили людей, ставили їх в центр лабіринту і людина просто не могла знайти вихід, а води та їжі йому ніхто не давав, якщо ж дивом він знаходив вихід, то його повинні були помилувати.

Лабіринти ігри онлайн - це ігри більшою мірою для дітей, вони розвивають уяву, логічне мислення, уміння прогнозувати ситуацію наперед. У іграх лабіринти для дітей потрібно не лише знайти вихід, а й інколи в грі нужно з`єднати всі складові частини щоб в результаті отримати цілу конструкцію лабіринту.

В іграх є такі лабіринти в яких потрібно буде водити по ним головного героя, допомагати йому вибратися, а є де Ви повинні будете управлятися якоюсь абстрактною геометричною фігурою. Іноді, щоб рухати той чи інший об`єкт по лабіринту, Вам потрібно буде рухати сам об`єкт, а іноді і цілий лабіринт, створювати в ньому ухили, щоб об`єкт сам рухався. Є ігри в яких Ви будете бачити лабіринт від першої особи, а є в яких і від третьої особи. Від першої особи орієнтуватися в лабіринті набагато важче, адже Ви ніколи не знаєте, що Вас чекає далі за стінкою і куди краще повернути. Від третьої особи картинка набагато більша, вже видно що буде за стінкою і де може з`явитися якийсь тупик.

Дуже часто творці гри роблять не просто лабіринти, з яких Вам потрібно буде вибратися. А буває, що творці гри виставляють в лабіринті ще багато небезпек, наприклад якихось монстрів і привидів, які будуть Вас лякати або навіть ушкоджувати головного героя. Гра перетворюється зі звичайної головоломки в справжній екш, де потрібно буде швидко діяти і не боятися йти в атаку.

Бувають і 3D лабіринти, такі ігри відрізняються досить великою складністю, коли Ви шукайте вихід в подвійній площині, це буває складно, а буває легко, але коли сюди додають ще третю площину, то це стає завжди важко і часом, щоб знайти вихід доведеться довго поневірятися по таким лабіринтам. А хоча включайте свою уяву, зорову пам`ять і починайте проходити цікаві лабіринти, які представлені в цьому жанрі.