Ігри квіти онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні онлайн ігри квіти також відносяться до категорій

Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Бігалки Бізнес Барбі Бджоли Весілля Весна Влучність Вода Гонки на вантажівках Дівчата Діти Даша мандрівниця Дизайн Запам`яталки Захист Зачіски Збиралки Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Картинки Карточні ігри Квіти Квести Кольорові ігри Кольорові блоки Комахи Коридори Красуні Курсор Ліза і Міна Лінії Лабіринти для дітей Місто Магія Магазин Малювання Маріо Модні ігри Модні аксесуари На спритність Наречена Оборона Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Пазли Пересування предметів Полювання Поцілунок Принцеси Птахи Пузирі Реакція Руйнування Садок Скупчення Сокобан Стрибки Сукні Тактика Творчість Тести Тетріс Том і Джері Торгівля Три в ряд Уважність Фарби Феї Ферма Школа

Ігри квіти безкоштовно грати онлайн

Квіти - це органи розмноження рослин. Вони завжди мають гарні форми, їх пелюстки завжди різнобарвні і більшість квітів має приємний запах, все це зробила природа для того, щоб квіти відвідували комахи і тим самим переносили пилок з однієї квітки на іншу. Комахи реагують на їх яскраві кольори і запах, який у деяких квітів може доноситися на десятки кілометрів. Саме з квітів бджоли збирають нектар, який пізніше переробляється на мед. Існує так звана формула квітки, за якою можна дізнатися приналежність тої чи іншої рослини до якоїсь ботанічної родини. У цій формулі міститься кількість пелюсток, тичинок і інших елементів з яких складається квітка. Квітку формує кожна вища рослина, тому, що це основний спосіб статевого розмноження. У нашому ж розумінні квітка це не просто орган розмноження рослин, а красива частину рослини, яка радує наше око і нюх. Квіти бувають самих різних форм і фарб. Вони можуть утворювати шикарні суцвіття з декількох кольорів або навіть сотень квітів. Природа дуже постаралася, щоб урізноманітнити квіти на різних рослинах. Звичайно ж найкрасивіші і розкішні квіти у трав`янистих рослин, хоча у кущів теж бувають дуже гарні квіти, згадати хоча б ту ж троянду. Дерева мають більш скромні квіти, але є дерева з теж дуже красивими квітками, наприклад, магнолія, яка цвіте один раз на рік.

Квіти зайняли лідируючі позиції в суспільстві, як основні подарунки, які дарують люди. Квіти завжди будуть відмінним подарунком для коханої дівчини, мамі, сестрі або якуй-небудь знайомій дівчині. Квіти можуть дарувати просто, як знаки уваги, а можуть дарувати з якогось приводу. Це самі універсальні подарунки в нинішньому суспільстві. Квіти садять на клумбах, щоб вони радували очі випадкових перехожих або навіть розставляють у вазони, які потім вішають на стовпи. Вирощуванням квітів зараз займається дуже багато ферм, які заробляють на цьому не маленькі гроші і потребність до квітів тільки постійно і зростає в усьому світі.

В іграх з квітами Вам належить зустрітися з ними в самих різних ситуація. Тут Вам доведеться їх вирощувати і доглядати за ними, грати з різними картинками на яких зображені квіти. Дарувати комусь квіти, щоб проявити увагу. Існує безліч аркадних ігор в яких просто замість нудних кульок використані якісь квіти.